KıRMıZı RuGaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AyrıcaLıkLı Olduğunuzu Hissedin..!!!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Ortaklar
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 2 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01, 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01, 1970

5704 Gündür yayındayız
2013 Konumuz var
5589 Mesaj gönderildi
139 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://kirmizirugan.yetkin-forum.com/u147
En son konular
» Almost as cut-price as download
ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 8:05 pm tarafından Misafir

» MİLLETTTTTTTT NERDESİNİZZZZZZ
ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyPtsi Ara. 07, 2009 3:51 pm tarafından NURUM_NUR

» Avusturyadan kimsecikler yokmu yaa bende tanismak istiyorum yakinimdan birileriyle
ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyPtsi Ocak 05, 2009 10:27 am tarafından hayat41

» YARIŞMAYA KATILAN MASA RESİMLERİ(lutfen resimleri aynı başlıkta buradan paylaşalım)
ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyPerş. Ara. 25, 2008 11:49 pm tarafından pınkrose

» 18 ÇANKIRI
ADMİNELLA'NIN ODASI EmptySalı Ara. 23, 2008 4:57 pm tarafından hayat41

» lalelerim sarardıı
ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyPtsi Ara. 22, 2008 10:23 am tarafından ayşe42

» COCUKLARIMIZA ELBISELER DIKELIMMI????? (DOGMAMIS COCUGUMA DON BICIYOM :)))))
ADMİNELLA'NIN ODASI EmptySalı Ara. 16, 2008 8:18 pm tarafından devit

» PILOTUN EL BECERİLERİ
ADMİNELLA'NIN ODASI EmptySalı Ara. 16, 2008 8:07 pm tarafından devit

» YAZ SERGİMİZDEN GÖRÜNTÜLER
ADMİNELLA'NIN ODASI EmptySalı Ara. 16, 2008 8:05 pm tarafından devit

Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 203 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 6:38 pm tarihinde online oldu.

ADMİNELLA'NIN ODASI

+8
pılot andaç
papri34
desibel
Ad-Minella
hayat41
spacter
sıla27
Kiraze
12 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

ADMİNELLA'NIN ODASI Empty
MesajKonu: ADMİNELLA'NIN ODASI   ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyPerş. Ekim 09, 2008 1:47 pm

öncelikle hepiniz bu başlık altında kendinize odalar açabilir ve dostlarınızla keyifli sohbetler edebilirsiniz.Odamı ziyaret eden arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum.
ADMİNELLA'NIN ODASI Kahve8dc

Bu bölüme hergün günün özlü sözünü,güzel resimleri,hayata dair yazıları,yada kendinize ait yazıları ekleyebilirsiniz.Tamamen tercih size kalmış.

Hergün güncelliyeceğim bu odada ilk gün sizler ile hoşuma giden bir özlü söz paylaşmak istiyorum.
Günün sözü=Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır. S. M. Power

En son Adminella tarafından Perş. Ekim 09, 2008 2:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kiraze
KıRMıZı RuGaN TeaM
KıRMıZı RuGaN TeaM
Kiraze

Kadın
İş/Hobiler : Sanat
Lakap : PaMuk-PreNSeS
Rep :
ADMİNELLA'NIN ODASI Left_bar_bleue999 / 100999 / 100ADMİNELLA'NIN ODASI Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ADMİNELLA'NIN ODASI   ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyPerş. Ekim 09, 2008 1:52 pm

Hayırlı olsun tatlım ilk misafirin ben olayım kahveye hayatta hayır demem yemekler benden teytey

ADMİNELLA'NIN ODASI B3
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ADMİNELLA'NIN ODASI   ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyCuma Ekim 10, 2008 11:30 am

Selam bugünde herkese,grip olduğum,sesimin çıkmadığı bir gündeyim ama,nefes alıp vermenin ne kadar güzel birşey olduğunu anlayıp şükrediyorum.Rabbim hepimizin sağlığını korusun.
Günün sözü olarakta bugün bu sözle birlikte özel istek olarak ilave bir söz daha ekleyeceğim,hepinizi güzel bir gün diliyorum.
özel istek söz=bayanların yaşı sorulmaz.:)))
Günün sözü=Hiçbirşey için "BENİMDİR" deme, sadece de ki;
"YANIMDADIR" Çünkü ne altın, ne toprak, ne sevgili, ne hayat, ne ölüm, ne huzur, ne de keder... DAİMA SENİNLE KALMAZ
H. Lawrence
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ADMİNELLA'NIN ODASI   ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyC.tesi Ekim 11, 2008 9:51 am

ADMİNELLA'NIN ODASI Kardesim7xx
sıla27
üye
üye

Kadın
İş/Hobiler : takı; elişi;int
Lakap : sıla
Rep :
ADMİNELLA'NIN ODASI Left_bar_bleue1 / 1001 / 100ADMİNELLA'NIN ODASI Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ADMİNELLA'NIN ODASI   ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyC.tesi Ekim 11, 2008 9:46 pm

http://www.jacquielawson.com/viewcard.asp?code=1559326884443&source=jl999
:flower: slm buda benden diycem ama alıntı çok hoşuma gitti sizlerle paylasmak istedim linki aç fırçayı tıkla görüşmek üzre bundan sonra özlü sözlerde yazmaya çalışcam cenebazkızlar
spacter
KıRMıZı RuGaN TeaM
KıRMıZı RuGaN TeaM
spacter

Kadın
İş/Hobiler : tekstil
Lakap : memati
Rep :
ADMİNELLA'NIN ODASI Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ADMİNELLA'NIN ODASI Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ADMİNELLA'NIN ODASI   ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyPaz Ekim 12, 2008 12:49 am

canım çok güzel olmuş burası..eli boş gelmiyeyim dedim:)
https://i.servimg.com/u/f45/13/05/71/17/flower10.gif
ADMİNELLA'NIN ODASI Flower10
hayat41
üye
üye
hayat41

Kadın
İş/Hobiler : evhanımı
Lakap : hayat
Rep :
ADMİNELLA'NIN ODASI Left_bar_bleue250 / 100250 / 100ADMİNELLA'NIN ODASI Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ADMİNELLA'NIN ODASI   ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyPaz Ekim 12, 2008 7:12 am

SILACIM BAYILDIMYA ÇOK HOŞTU KEDİCİKTE BİRAZ YAMAZMIŞ SENİN KEDİNMİ :P :P :P lol!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ADMİNELLA'NIN ODASI   ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyPaz Ekim 12, 2008 10:19 am

ADMİNELLA'NIN ODASI Uyku_kiz

Günaydın kızlar hepinize,malum pazar ve tembellik ediyorum bugün.güzel mesajlarınız için teşekkür ederim.

Bugünkü sözümüz ilgi üzerine olsun,dostlarımızla,sevdiklerimize zaman ayıralım ve işe yanımızda olan ilk sevdiğimize seni seviyorum demekle başlayalım.Bu sihirli kelime,çok kullanılır ise büyüsü bozulabilir,fakat hepte kendimize saklamayalım,söyleyemiyorsak bile,hareketlerimizle göstermeye çalışalım.Sevgi dolu bir gün diliyorum hepinize.

ADMİNELLA'NIN ODASI 0cvq410
sıla27
üye
üye

Kadın
İş/Hobiler : takı; elişi;int
Lakap : sıla
Rep :
ADMİNELLA'NIN ODASI Left_bar_bleue1 / 1001 / 100ADMİNELLA'NIN ODASI Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ADMİNELLA'NIN ODASI   ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyPaz Ekim 12, 2008 8:21 pm

minellacım saol canım begendiğin için umarım yine elime geçer böle enteresan seyleer eklerim ewet çok yaramaz bir kedi ama çok sewimli :kedücüq:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ADMİNELLA'NIN ODASI   ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyPaz Ekim 12, 2008 8:57 pm

sıla27 demiş ki:
minellacım saol canım begendiğin için umarım yine elime geçer böle enteresan seyleer eklerim ewet çok yaramaz bir kedi ama çok sewimli kedücüq

Sevinirim canım paylaşımda bulunursan.Bekliyorum yeni süprizler dostuz
Ad-Minella
Kraliçe
Kraliçe
Ad-Minella

Kadın
Rep :
ADMİNELLA'NIN ODASI Left_bar_bleue999 / 100999 / 100ADMİNELLA'NIN ODASI Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ADMİNELLA'NIN ODASI   ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyPaz Ekim 12, 2008 9:30 pm

ee bende geldim ama aç açına olmazki gelirken bişiyler getirdim lol!

ADMİNELLA'NIN ODASI 742px-Sucuk-2

ortak iki de yumurta kır da yiyelim zıpzıp
http://kirmizirugan.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ADMİNELLA'NIN ODASI   ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyPaz Ekim 12, 2008 10:30 pm

BuBBLe demiş ki:
ee bende geldim ama aç açına olmazki gelirken bişiyler getirdim lol!

ADMİNELLA'NIN ODASI 742px-Sucuk-2

ortak iki de yumurta kır da yiyelim zıpzıp

:cılgıngöz: GORA da sandım kendimi bir an için,sucuk ağaçları vardı ya birnumara

Vallahi akşam akşam canım istedi,yapılırmı bu bana,bari bi buket çiçek alıp geleydin ortak bye
Ad-Minella
Kraliçe
Kraliçe
Ad-Minella

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: ADMİNELLA'NIN ODASI   ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyPaz Ekim 12, 2008 11:16 pm

ayip ediyon sen çiçek istedin ben bahcene ektim ortak
bak apt nın bebeleride ne guzel suluyolar. holihoy

ADMİNELLA'NIN ODASI Cicek_sula
http://kirmizirugan.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ADMİNELLA'NIN ODASI   ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyPaz Ekim 12, 2008 11:21 pm

:affraid: aaa herkes çocuklarını benim misafir odama göndermiş,el birliğiyle hallediyorlar odamı,şiiitttt hadi çocum annenizin yanına bakayım bebiko
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ADMİNELLA'NIN ODASI   ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyPtsi Ekim 13, 2008 10:06 am

Hepinize günaydınlar,iyi haftalar kızlar,Umarım bu yeni hafta hepimize şans getirir,gerçekleştirmeyi beklediğimiz hayallerimizin tarihi bu haftadır.
Bu günün sözünü özlem duyanlar,hasret çekenler için seçtim umarım beğenirsiniz.Önce çiçeklerimiz sonrada sözümüz geliyor :)

ADMİNELLA'NIN ODASI Orkide1

ADMİNELLA'NIN ODASI Ozlem10
desibel
KıRMıZı RuGaN TeaM
KıRMıZı RuGaN TeaM
desibel

Kadın
İş/Hobiler : Eğitimci-Bağlama çalmak, kitap okumak.
Lakap : *****
Rep :

MesajKonu: Geri: ADMİNELLA'NIN ODASI   ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyPtsi Ekim 13, 2008 10:38 am

Günaydın sevgili Admincim, herkese günaydınlarrr... 3 gündür yoktum giremedim bu siteye. Yıllar geçmiş gibi geldi . Neyse şükür kavuşturana. İyi haftalar diliyorum tüm dostlara. :cenebazsmil:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ADMİNELLA'NIN ODASI   ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyPtsi Ekim 13, 2008 10:45 am

desibel demiş ki:
Günaydın sevgili Admincim, herkese günaydınlarrr... 3 gündür yoktum giremedim bu siteye. Yıllar geçmiş gibi geldi . Neyse şükür kavuşturana. İyi haftalar diliyorum tüm dostlara. :cenebazsmil:

Hoşgeldin sibelcim,bizimde gözlerimiz seni aradı,kaç kişi sordu sibel nerde diye,alıştırmışsın kendini,bir daha kaybolma bu kadar çok olurmu dostuz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ADMİNELLA'NIN ODASI   ADMİNELLA'NIN ODASI EmptySalı Ekim 14, 2008 6:50 am

Herkese günaydınlar,yenigün yeni umutlarla,yeni aydınlıklarla dolsun pencerelerimizden içeriye,Hayat zor soru ama,sevmek şifresi bu zor problemin.Tüm denklemlerin,ortalamaların,açıların,kesirlerin eşittirden ötesi sevmek.
Kendini sevmekle başlamak lazım her işleme,önce kendine sevgi göstermeli insan sonra etrafıyla paylaşmalı o yüce duyguyu.Bugün aynaya bir kez daha dikkatlice bakın kızlar.Bakın ve karşınızda duran o güzel suratı iyice inceleyin.O gözler kimbilir neler gördü,o oluşmakta olan çizgiler hangi buruk günün yada coşkunun izlerini taşıyor.Gülümseyin aynada,kendinize ve bakın görünki oda size gülümsüyor.Gülümsemeleriniz hiç eksik olmasın yüzünüzden.

ADMİNELLA'NIN ODASI 046ws3vs
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ADMİNELLA'NIN ODASI   ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyÇarş. Ekim 15, 2008 10:11 am

ADMİNELLA'NIN ODASI Mevlana96ns
desibel
KıRMıZı RuGaN TeaM
KıRMıZı RuGaN TeaM
desibel

Kadın
İş/Hobiler : Eğitimci-Bağlama çalmak, kitap okumak.
Lakap : *****
Rep :

MesajKonu: Geri: ADMİNELLA'NIN ODASI   ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyÇarş. Ekim 15, 2008 10:15 am

Günaydın adminellacım. Bugün odana ilk gelen misafirin benim. Çok güzel yazıydı hayat için. Teşekkürler... :heart:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ADMİNELLA'NIN ODASI   ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyÇarş. Ekim 15, 2008 11:06 am

Sibel'cim h.geldin canım,sefalar getirdin.Mevlananın sözleri o kadar etkiliyorki beni,içinde okuyupta görebilene o kadar manalar varki,sizlerlede paylaşmaktan çok zevk alıyorum.Devamı gelecek inşallah dostuz
hayat41
üye
üye
hayat41

Kadın
İş/Hobiler : evhanımı
Lakap : hayat
Rep :
ADMİNELLA'NIN ODASI Left_bar_bleue250 / 100250 / 100ADMİNELLA'NIN ODASI Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ADMİNELLA'NIN ODASI   ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyÇarş. Ekim 15, 2008 12:30 pm

minellacım mevlanın sözlerini bende severim anlayana çok güzel şeyler söylüyor :flower:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ADMİNELLA'NIN ODASI   ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyPerş. Ekim 16, 2008 4:02 pm

Bugünkü sözümüz pişmanlıklar üzerine olsun kızlar.Hepimiz insanız,hata insanlar için tabiki yanılgılara düşebiliriz,mühim olan hatalardan ders alıp,bir hatayı diğer hataya basamak yapmamak.İşte Mevlana'da ne kadar güzel söylemiş.Her sözünde bir kez daha hayran oluyorum ona.Buyrun paylaşalım.Sevgiler hepinize.

ADMİNELLA'NIN ODASI Mevlana460of
papri34
KıRMıZı RuGaN TeaM
KıRMıZı RuGaN TeaM
papri34

Kadın
İş/Hobiler : ------
Lakap : cındy
Rep :

MesajKonu: Geri: ADMİNELLA'NIN ODASI   ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyPerş. Ekim 16, 2008 10:44 pm

cnmmmm gecerken ugradım,bıraz yorgun, bıraz durgunum bu gunlerde bılıyorsun...:((
ıns en kısa zaman da gumbur gumbur gelecegımm (kosene hedıye de getırecegım :P
sevılmeye en layıklardansın arkadasım SENI SEVIYORUMMM......
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ADMİNELLA'NIN ODASI   ADMİNELLA'NIN ODASI EmptyPerş. Ekim 16, 2008 10:47 pm

papri34 demiş ki:
cnmmmm gecerken ugradım,bıraz yorgun, bıraz durgunum bu gunlerde bılıyorsun...:((
ıns en kısa zaman da gumbur gumbur gelecegımm (kosene hedıye de getırecegım :P
sevılmeye en layıklardansın arkadasım SENI SEVIYORUMMM......

Canım benim,senin gelip hal hatır sorman yeter bana herzaman.Bende seni seviyorum,kendine dikkat et dostuz

ADMİNELLA'NIN ODASI
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» CHAT ODASI YARDIM