KıRMıZı RuGaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AyrıcaLıkLı Olduğunuzu Hissedin..!!!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Ortaklar
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 2 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01, 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01, 1970

5722 Gündür yayındayız
2013 Konumuz var
5589 Mesaj gönderildi
139 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://kirmizirugan.yetkin-forum.com/u147
En son konular
» Almost as cut-price as download
ALDATILMAM DEMEYİN!!! EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 8:05 pm tarafından Misafir

» MİLLETTTTTTTT NERDESİNİZZZZZZ
ALDATILMAM DEMEYİN!!! EmptyPtsi Ara. 07, 2009 3:51 pm tarafından NURUM_NUR

» Avusturyadan kimsecikler yokmu yaa bende tanismak istiyorum yakinimdan birileriyle
ALDATILMAM DEMEYİN!!! EmptyPtsi Ocak 05, 2009 10:27 am tarafından hayat41

» YARIŞMAYA KATILAN MASA RESİMLERİ(lutfen resimleri aynı başlıkta buradan paylaşalım)
ALDATILMAM DEMEYİN!!! EmptyPerş. Ara. 25, 2008 11:49 pm tarafından pınkrose

» 18 ÇANKIRI
ALDATILMAM DEMEYİN!!! EmptySalı Ara. 23, 2008 4:57 pm tarafından hayat41

» lalelerim sarardıı
ALDATILMAM DEMEYİN!!! EmptyPtsi Ara. 22, 2008 10:23 am tarafından ayşe42

» COCUKLARIMIZA ELBISELER DIKELIMMI????? (DOGMAMIS COCUGUMA DON BICIYOM :)))))
ALDATILMAM DEMEYİN!!! EmptySalı Ara. 16, 2008 8:18 pm tarafından devit

» PILOTUN EL BECERİLERİ
ALDATILMAM DEMEYİN!!! EmptySalı Ara. 16, 2008 8:07 pm tarafından devit

» YAZ SERGİMİZDEN GÖRÜNTÜLER
ALDATILMAM DEMEYİN!!! EmptySalı Ara. 16, 2008 8:05 pm tarafından devit

Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 203 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 6:38 pm tarihinde online oldu.

ALDATILMAM DEMEYİN!!!

5 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

ALDATILMAM DEMEYİN!!! Empty
MesajKonu: ALDATILMAM DEMEYİN!!!   ALDATILMAM DEMEYİN!!! EmptySalı Ekim 14, 2008 7:51 am

Aldatanlar, baska hiçbir seyde bu heyecani bulamadiklarini söylüyorlar.
Ancak aldatilan kisi kendileri oldugunda da, baska hiçbir aci onun yerini tutmuyor... Alman Glamour dergisinin yaptigi arastirma, her iki kisiden birinin, hayatinda en az bir kez aldatildigini ortaya koyuyor! Üstelik arastirmacilar artik aldatmanin nedenlerini de bulmus durumdalar.

Kadinlar, potansiyel aldatma güdülerini genellikle arkadas çevrelerinde özgür birakiyorlar ve içlerinde yaklasik yüzde 70'i için bu olay ‘Sadece bir kez' gerçeklesiyor. Erkekler ise eslerini aldattiklari kadinlarla çogunlukla tesadüfen tanisiyorlar. Örnegin, alisveriste...

Tabii sadece orada da degil. Üç erkekten biri, isyerinde böylesi bir deneyim yasamayi tercih ediyor. Bu tür bir iliski daha uzun sürdügü gibi, erkeklerin üçte birini rahatsiz da etmiyor!

Aldatma nerede basliyor?

Alman Glamour dergisinin yaklasik 1500 kadin ve erkek üzerinde yaptigi arastirmaya göre kadinlarin yüzde 50'si, 20-35 yas arasinda aldatmaya egilimli. Bu gruptaki kadinlarin yüzde 65'i eslerini sadece bir kez aldatirken, yüzde 27'si aldatma sonrasinda uzun bir iliski yasiyor.

Yüzde 57'lik bir oran için öpüsme aldatma sayilirken, grubun yüzde 20'si el ele tutusmayi bile aldatmadan sayiyor.

Yüzde 9'luk bir kismi ise kendini baska bir erkekle sevisirken düsünmek bile aldatmanin ilk asamasi.

Eslerini aldatmis kadinlarin yüzde 59'u bunu saklama taraftari. Yüzde 47'si en yakin arkadaslarina, ancak asik olduklarinda itiraf ediyorlar.

Her üç kadindan biri ise erkegin neler olup bittigini bilmesi gerektigi görüsünü paylasiyor.

Esimin unuttugu jestlere vuruldum

Aslinda esimi çok seviyordum. Yine de bir is gezisi sirasinda aldattim. Esimi aldattigim erkek bana sik davraniyordu. Onun direkt ve emrivaki tavirlarindan çok etkilendim. Çünkü esim bu tür jestler yapmayali çok oluyordu. Iliskim alti ay devam etti. Daha sonra kendimi suçlu hissetmeye basladim ve esimden ayrildim. Aradan üç ay geçtikten sonra esimle iliskimizi yeniden gözden geçirmeye karar verdik, ancak o güveni bir türlü kuramadik. Simdi esimi aldattigim kisiyle evliyim ve çok mutluyum.

Esime benzeyen bir kadin seçtim

Esimi aldatmam planli bir sey degildi. Onunla bir kulüpte tanistim, esime benzerligi beni çok sasirtmisti. Ve bu yasak iliskim sirasinda kendime ait bir seyleri kesfettigimi gördüm: Alti yillik bir evliligin ardindan kadinlarla hálá flört edebiliyor ve onlari heyecanlandirabiliyordum. Diger kadina duydugum cinsel ve duygusal hislerim, esime karsi dürüst olmami gerektiriyordu. Ne onu, ne de kendimi daha fazla aldatamazdim. Esimden ayrildim.

Aldatan kadinlarin öykülerini yazdi

‘Etekli Iktidar' adli ilk kitabiyla büyük ilgi gören gazeteci Sinan Akyüz, ‘Aldatma' konusuna, yeni kitabiyla farkli bir boyut getiriyor. Akyüz, ‘Bana Sirtini Dönme' adli yeni kitabinda aldatma ve aldatilma üzerine öyküler anlatiyor.

Kadinlari sorgulayan bir erkegin bakis açisindan gerçek kadin öykülerini okurken, kimi zaman öfkelenecek, kimi zaman da yalnizlik hakkinda yeni yargilara varacaksiniz. Ne dersiniz, aldatmak, aldatilmak bahane. Sorun yalnizlikta mi sizce de?

Bes soruyla aldatma gerçegi

Hangi erkekler aldatir?

Son arastirmalara göre sadakat ve sadakatsizlik, henüz hamilelik sirasinda olusuyor. Testesteron oranlari yüksek erkekler (uzun boylu ve köseli çeneli) aldatmaya minyon yapili erkeklerden daha egilimli. 40-50 ve 30-40 yas arasi erkekler eslerini en fazla aldatan yas gruplari.

Esinizin sizi aldattigini düsünüyorsaniz, ne yapmalisiniz?

Onu karsiniza alip konusmak kesinlikle yanlis bir davranis. Çünkü sizi aldattigini asla kabul etmeyecektir. En iyisi önce davranislarini izlemeye alin. Erkekler ortada her zaman ipucu birakirlar. Ondan ayrilmali misiniz? Çogunlukla bir arada kalmak iliskiyi kurtarabiliyor. Bazi aldatmalar iliskiyi yeniden aska dönüstürebiliyor.

Aldatilmak canimizi niye çok yakiyor?

Çünkü bu aci veren ama derin duygular yüzyillar boyunca neslimizi devam ettirmemizi önleyen tehlikelerden korunmamizi sagladi. Kiskançlik duygusu tüm güçleri harekete geçiriyor ve bize sahip oldugumuz erkek için savasma olanagi taniyor.

Kadinlar neden aldatiyor?

Kadinlarin en sık gösterdikleri nedenler arasinda sevgisizlik ya da cinsellik olsa da bilinçaltlarinda güçlü genlere sahip erkekleri aramaya devam ediyorlar. Zaten bu yüzden menstrual dönemlerinde erkeklerden uzaklasmalarinin bir sebebi de bu.

Aldatma iliskiyi kurtarir mi?

Kimilerine göre evet! Bir kaçamak bazen iliskinin tepetaklak olmasina ve hiçbir evlilik danismaninin yapamadigi seyleri, çiftin yeniden yapmaya çalismasina neden olur. Ama yine de riski oldukça yüksek. Ve aldatan tarafi suçlayan tavirlar yerine öfke, hayal kirikligi ve güveni onunla birlikte tasimaya hazir olmaniz gerekir.
hayat41
üye
üye
hayat41

Kadın
İş/Hobiler : evhanımı
Lakap : hayat
Rep :
ALDATILMAM DEMEYİN!!! Left_bar_bleue250 / 100250 / 100ALDATILMAM DEMEYİN!!! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ALDATILMAM DEMEYİN!!!   ALDATILMAM DEMEYİN!!! EmptySalı Ekim 14, 2008 8:54 am

ALLAH KİMSEYE GÖSTERMESİN BÖYLE BİŞEYİ HERKES MUTLU MESUT YAŞASIN ayvacı
hayal2626
üye
üye

Kadın
İş/Hobiler : evhanımı
Lakap : hayal
Rep :
ALDATILMAM DEMEYİN!!! Left_bar_bleue1 / 1001 / 100ALDATILMAM DEMEYİN!!! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ALDATILMAM DEMEYİN!!!   ALDATILMAM DEMEYİN!!! EmptySalı Ekim 14, 2008 10:39 am

allah kımseyı seytana uydurmasın
gülo
üye
üye
gülo

Kadın
İş/Hobiler : elk.müh.
Lakap : gülo
Rep :
ALDATILMAM DEMEYİN!!! Left_bar_bleue1 / 1001 / 100ALDATILMAM DEMEYİN!!! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ALDATILMAM DEMEYİN!!!   ALDATILMAM DEMEYİN!!! EmptySalı Ekim 14, 2008 10:59 am

Ben böyle bir şeyi hissettiğim anda arkama bile bakmadan çeker giderim.bu konuda asla tavizim yok.kendimden ve evliliğimden eminim çünkü. aşkım
mihriban
üye
üye

Kadın
İş/Hobiler : ev hanımı
Lakap : iranlı
Rep :

MesajKonu: Geri: ALDATILMAM DEMEYİN!!!   ALDATILMAM DEMEYİN!!! EmptyPtsi Kas. 10, 2008 11:16 pm

aldatmanın mantığı ne olabilir anlamadım.kadın yada erkek evliliğinden memnun değilse yada heyecan arıyorsa bir şeyler eksik diyorsa önce boşanmalı sonra canı ne istiyorsa onu yapmalı.kendine biraz saygısı olan bir insan aldatmaz.
allah kimseyi şaşırtmasın melekeros
pılot andaç
üye
üye
pılot andaç

Kadın
İş/Hobiler : uçmak
Lakap : cimcime
Rep :
ALDATILMAM DEMEYİN!!! Left_bar_bleue999 / 100999 / 100ALDATILMAM DEMEYİN!!! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ALDATILMAM DEMEYİN!!!   ALDATILMAM DEMEYİN!!! EmptySalı Kas. 11, 2008 12:05 am

olmaz olmaz demeyin hayatta herşey olabiliyor.Herşey değişiyor, zaman , ilişkiler, yaşam tarzı, beklentiler değişiyor ve insanlar bu kısırdöngünün içinde arayışa giriyor.Tabiki allah şeytana uydurup şaşırtmasın, herkes yuvasında mutlu olsun. amin
pılot andaç
üye
üye
pılot andaç

Kadın
İş/Hobiler : uçmak
Lakap : cimcime
Rep :
ALDATILMAM DEMEYİN!!! Left_bar_bleue999 / 100999 / 100ALDATILMAM DEMEYİN!!! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ALDATILMAM DEMEYİN!!!   ALDATILMAM DEMEYİN!!! EmptySalı Kas. 11, 2008 12:51 am

Evliliğin bitme sebepleri ve buna bağlı olarak ihanet sebepleri

Çiftler evlendikleri zaman, birbirlerine tapmak heran birlikte olmak isterler yani biz seninle eş değil de ikiz olalım;
Ne demek bu şimdi diyebilirsin Sen nereye gidersen ben de seninle gelmeliyim, herşeyi beraber yapmalıyız, attığın her adımdan haberdar olmalıyım, karşı cinsle bundan sonra arkadaş olarak dahi yakından uzaktan görüşmemelisin, cep telefonunu-cüzdanını -Ajandanı istediğim zaman karıştırmalıyım.kiminle konuştun telefonla, bu saatte bu seni niye aradı, arkadaşlarınla niye dışarı çıkıyorsun, bu görüştüğünü ben tanıyor muyum? evliliklerin başlıca bitme nedenleri veya sürünen veya mutsuz bir şekilde cehennem hayatı gibi devam eden evlilikler.Evlenen çiftler birbirlerinin de önceden yaşadığını hep unutuyorlar, yani hayat o imzayı attıktan sonra anında değişmeli gözüyle bakıyorlar, birbirlerinin hayatlarına saygı duymuyorlar. Kısacası birbirlerinin bir birey olduğunu kabul etmiyorlar Sonra da aradaki saygı bağı kopuyor,can sıkıcı bir ilişki,
varlığı alışkanlık olmuş bir insanla, buyur hayatının geri kalanını geçir. kadın olsun erkek olsun hep aynı senaryo.....

Bu yazdıklarımızı genelde kadınlar kabul etmezler , erkeklerin daha çok hoşuna gidiyor çünkü bu sebepler kadın tarafından daha baskıcı bir şekilde dile getirildigini belirtiyorlar.
Genelde çiftler şu düşüncede birleşiyor ama işlerine geldiği müddetçe, Ben, arada sırada arkadaşlarımla olmak
isteyebilirim, bir akşam da onlarla yemek yiyebilirim ve bunu benim eşim de, erkek arkadaşım da yapabilmeli, belki de onun canı yalnız kalmak isteyecektir bir süre, buna saygı duymak niye zoruna gidiyor insanların. Veya herkesin karşı cinsten bir sürü arkadaşı olabilir, evden benimle konuşmak istediği zaman beni de arayabilir arkadaşım. Bunun neresi garip. insanlara bunu anlatmak zor,eğer sevdiğin veya eşin senin omuzuna yeri gelip ağlamıyorsa, bir sıkı dost gibi onu eleştirmiyorsan, kardeşi gibi ona huzur veremiyorsan, arkadaşı gibi onunla eğlenemiyorsan, yeri geldiğinde onunla ciddi tartışmalar yapamıyorsan
ve onun hiçbir seçimine saygı duymuyorsan, benim istediğim olduğu sürece mutlu olabiliriz diye kişinin yaşamına ve kişiliğine sürekli tecavüz ediyorsan bu insandan ne bekleyebilirsin ki, bunlar çok mu zor şeyler... bir okurumuz anlatıyor bir kere de adama neredesin, yanında kim var, saat kaçta geldin eve diye bir soru sormadım mecbur kalmadıkça, yani kıskançlı k veya saygısızlık çerçevesi içinde sormadım çünkü ben o insana saygıyı verebildim ve en güzel şekilde de alabildim. Hiç
gözüm kalmadı seçimlerine saygı duydum, yeri geldi eleştirdim, benim ilişkimde hiç can çekişme olmadı yani benden önceki yaşamını asla hiçe saymadım, sadece onun hayatına bir artı olarak girdim ve hala da iyi bir izlenimim var o insanın gözünde bunu biliyorum diyebilmeli insanlar.
Yeni evli bir arkadaşım var ve bir ay olmasına rağmen kavga etmeye başlamışlar bile ve bunlar üç yıldır
birlikteydi... sonuca bakın Sen bu adamın böyle olduğunu biliyor muydun? VE sonuç ihanet ler başlar sevgiyi hoş görüyü cinselligi dışarıda aramaya başlar ve ilişki kopma derecesine ulaşıldıgı zaman hazin son
şiddetli geçimsizlik ve tek celsede boşanma kararı ve daha sonraki o sık sık tekrarlanan cümle biz dostça arkadaşca ayrıldık............................

alıntı.

ALDATILMAM DEMEYİN!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-