KıRMıZı RuGaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AyrıcaLıkLı Olduğunuzu Hissedin..!!!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Ortaklar
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 2 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01, 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01, 1970

5704 Gündür yayındayız
2013 Konumuz var
5589 Mesaj gönderildi
139 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://kirmizirugan.yetkin-forum.com/u147
En son konular
» Almost as cut-price as download
**Bekarlık sultanlıktır** EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 8:05 pm tarafından Misafir

» MİLLETTTTTTTT NERDESİNİZZZZZZ
**Bekarlık sultanlıktır** EmptyPtsi Ara. 07, 2009 3:51 pm tarafından NURUM_NUR

» Avusturyadan kimsecikler yokmu yaa bende tanismak istiyorum yakinimdan birileriyle
**Bekarlık sultanlıktır** EmptyPtsi Ocak 05, 2009 10:27 am tarafından hayat41

» YARIŞMAYA KATILAN MASA RESİMLERİ(lutfen resimleri aynı başlıkta buradan paylaşalım)
**Bekarlık sultanlıktır** EmptyPerş. Ara. 25, 2008 11:49 pm tarafından pınkrose

» 18 ÇANKIRI
**Bekarlık sultanlıktır** EmptySalı Ara. 23, 2008 4:57 pm tarafından hayat41

» lalelerim sarardıı
**Bekarlık sultanlıktır** EmptyPtsi Ara. 22, 2008 10:23 am tarafından ayşe42

» COCUKLARIMIZA ELBISELER DIKELIMMI????? (DOGMAMIS COCUGUMA DON BICIYOM :)))))
**Bekarlık sultanlıktır** EmptySalı Ara. 16, 2008 8:18 pm tarafından devit

» PILOTUN EL BECERİLERİ
**Bekarlık sultanlıktır** EmptySalı Ara. 16, 2008 8:07 pm tarafından devit

» YAZ SERGİMİZDEN GÖRÜNTÜLER
**Bekarlık sultanlıktır** EmptySalı Ara. 16, 2008 8:05 pm tarafından devit

Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 203 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 6:38 pm tarihinde online oldu.

**Bekarlık sultanlıktır**

5 posters
YazarMesaj
SeRiN
KıRMıZı RuGaN TeaM
KıRMıZı RuGaN TeaM
SeRiN

Kadın
İş/Hobiler : student
Lakap : fato
Rep :
**Bekarlık sultanlıktır** Left_bar_bleue500 / 100500 / 100**Bekarlık sultanlıktır** Right_bar_bleue

**Bekarlık sultanlıktır** Empty
MesajKonu: **Bekarlık sultanlıktır**   **Bekarlık sultanlıktır** EmptyC.tesi Ekim 18, 2008 10:08 pm

Çoğu zaman sevgilisiz bir hayatın anlamsız ve boş olduğunu düşünürüz. Ancak sevgiliniz olmadan da hayatın tadını çıkarabileceğinizi unutmayın. İşte 'Bekarlık sultanlıktır' dedirten birkaç neden...

.Güzel olmak için ekstra paralar harcamanıza gerek yok. Pahalı kıyafetler satın alıp, buluşma öncesi kuaförde veya güzellik salonlarında saatlerce beklemek zorunda değilsiniz.

.Yakın arkadaşlarınızla geceleri çapkınlık turları atabilirsiniz. İstediğiniz kişiyle flört edebilirsiniz. Sizden hoşlanan ve sizin de beğendiğiniz birini **sevgilim var** diyerek reddetmenize gerek yok.

.Olmadık zamanlarda kıskançlık krizlerine giren, giyiminizden makyajınıza kadar sizi kısıtlayan bir sevgiliniz yok. Artık istediğinizi giyebilirsiniz!

.Her karar alırken ona danışmak ve fikrini almak hatta bu nedenden dolayı tartışmak zorunda değilsiniz.
Çoğu zaman sevgilisiz bir hayatın anlamsız ve boş olduğunu düşünürüz. Ancak sevgiliniz olmadan da hayatın tadını çıkarabileceğinizi unutmayın. İşte 'Bekarlık sultanlıktır' dedirten birkaç neden...

.Güzel olmak için ekstra paralar harcamanıza gerek yok. Pahalı kıyafetler satın alıp, buluşma öncesi kuaförde veya güzellik salonlarında saatlerce beklemek zorunda değilsiniz.

.Yakın arkadaşlarınızla geceleri çapkınlık turları atabilirsiniz. İstediğiniz kişiyle flört edebilirsiniz. Sizden hoşlanan ve sizin de beğendiğiniz birini **sevgilim var** diyerek reddetmenize gerek yok.

.Olmadık zamanlarda kıskançlık krizlerine giren, giyiminizden makyajınıza kadar sizi kısıtlayan bir sevgiliniz yok. Artık istediğinizi giyebilirsiniz!

.Her karar alırken ona danışmak ve fikrini almak hatta bu nedenden dolayı tartışmak zorunda değilsiniz.
NURUM_NUR
üye
üye
NURUM_NUR

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci, kara kalem resim sanat.spor
Lakap : manken
Rep :
**Bekarlık sultanlıktır** Left_bar_bleue100 / 100100 / 100**Bekarlık sultanlıktır** Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: **Bekarlık sultanlıktır**   **Bekarlık sultanlıktır** EmptyCuma Ekim 24, 2008 1:01 pm

Evet kimse yorum yapmamış ilk ben yapıyorumm ... efet yazılanlar güzel ve gerçkten doğru sevgilimz kısıtlamsada ailemiz yetiyor her kıyafte karışıyorlar :affraid: yani sevgilimz olsada olmasada herşey aynı :scratch: herlad bi sevgili karışşsa toptan kafayı üşürütrz hehhee :D
nehirsu66
üye
üye
nehirsu66

Kadın
İş/Hobiler : ögrenci
Lakap : inatçı
Rep :
**Bekarlık sultanlıktır** Left_bar_bleue100 / 100100 / 100**Bekarlık sultanlıktır** Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: **Bekarlık sultanlıktır**   **Bekarlık sultanlıktır** EmptyCuma Ekim 24, 2008 1:05 pm

bencede bekarlık sultanlıktırrr yaşasın bekarlıkkkk lol! lol! lol!
minel aşk
üye
üye
minel aşk

Kadın
Lakap : cingen
Rep :
**Bekarlık sultanlıktır** Left_bar_bleue1 / 1001 / 100**Bekarlık sultanlıktır** Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: **Bekarlık sultanlıktır**   **Bekarlık sultanlıktır** EmptyCuma Ekim 24, 2008 11:56 pm

kızlar burası bizim topiğimiz oldununa göre tanışalım ne dersiniz ?nehirsucuğum bakıyorum benden önce girmişsın maşallahhh kuzummmmmmm
hay filo wllo
NURUM_NUR
üye
üye
NURUM_NUR

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: **Bekarlık sultanlıktır**   **Bekarlık sultanlıktır** EmptyC.tesi Ekim 25, 2008 1:26 am

Tanışalım dostuz
nehirsu66
üye
üye
nehirsu66

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: **Bekarlık sultanlıktır**   **Bekarlık sultanlıktır** EmptyC.tesi Ekim 25, 2008 10:16 am

minel_aşkımmmm canım seni bekliyorum ama yoksun yaaa nurum_nur hoşgeldin canım aramıza :flower:
NURUM_NUR
üye
üye
NURUM_NUR

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: **Bekarlık sultanlıktır**   **Bekarlık sultanlıktır** EmptyC.tesi Ekim 25, 2008 8:52 pm

HB tşkler ;) dostuz
minel aşk
üye
üye
minel aşk

Kadın
Rep :
**Bekarlık sultanlıktır** Left_bar_bleue1 / 1001 / 100**Bekarlık sultanlıktır** Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: **Bekarlık sultanlıktır**   **Bekarlık sultanlıktır** EmptyC.tesi Ekim 25, 2008 9:35 pm

canlarım tanışalım tabi yaaa ben ıspartadayım sizler nerden ayrıca ünv 2.sınıf ögrencisiyim.nurum bu arada çok güzelsin kıpır kıpır birne benziyosun yanılmıyorsam nehircim sen benm canımmssınnn
:cheers: meeee
NURUM_NUR
üye
üye
NURUM_NUR

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: **Bekarlık sultanlıktır**   **Bekarlık sultanlıktır** EmptyC.tesi Ekim 25, 2008 10:17 pm

bende kütahyalıyım domaniçten..
açık öğterim okuyorum..
tşk ederim minel aşk o senin içinn güzellği.. bendensin cenebazkızlar
minel aşk
üye
üye
minel aşk

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: **Bekarlık sultanlıktır**   **Bekarlık sultanlıktır** EmptyC.tesi Ekim 25, 2008 10:35 pm

hımmm hangi bölüm cnm açık ögretimden
LELOŞŞ
üye
üye
LELOŞŞ

Kadın
İş/Hobiler : YÖNETİCİ
Lakap : LELOŞŞ
Rep :
**Bekarlık sultanlıktır** Left_bar_bleue999 / 100999 / 100**Bekarlık sultanlıktır** Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: **Bekarlık sultanlıktır**   **Bekarlık sultanlıktır** EmptyPaz Ekim 26, 2008 12:48 am

kızz sadece bekarlar yazmış banane bende yazıcam :roll:
evet şekerler bekarlık sultanlık bunu en iyi evliler anlar offff offfff hangi akla hizmet ettimde evlendim ben bilmiyorum ki şimdiki aklım olsa otururdum babamın evinde ev , iş , koca , çocuk sıkıldım ben yaaa bazen avazım çıktı kadar bagırmak istiyorum

bekar ark. evlenmeyin kızz erkenden oturun 30 kadar baba evinde biz evlendikte noldu hamarat
minel aşk
üye
üye
minel aşk

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: **Bekarlık sultanlıktır**   **Bekarlık sultanlıktır** EmptyPaz Ekim 26, 2008 4:16 pm

LELOŞcum evlencem bananee yaaa bul bana bi taneeeee
holihoy yokki wllo
minel aşk
üye
üye
minel aşk

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: **Bekarlık sultanlıktır**   **Bekarlık sultanlıktır** EmptyPerş. Ekim 30, 2008 2:28 pm

kızlar neden bekarlar bölümünü boşluyoruzzz birazz canlılık lütfennnnn lol! KRMZRGN
LELOŞŞ
üye
üye
LELOŞŞ

Kadın
İş/Hobiler : YÖNETİCİ
Lakap : LELOŞŞ
Rep :
**Bekarlık sultanlıktır** Left_bar_bleue999 / 100999 / 100**Bekarlık sultanlıktır** Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: **Bekarlık sultanlıktır**   **Bekarlık sultanlıktır** EmptyPerş. Ekim 30, 2008 3:47 pm

minel aşk demiş ki:
holihoy yokki wllo

benim buldumdan hayır gelmiyo güzelim sen kendin bul sonra benim gibi kendim ettim kendimm buldum gül gibi sararıpp soldum eyvahh eyvahhhh diye türkü cırırsın beni bu işe karıştırma lütfen tüylütüylü
SeRiN
KıRMıZı RuGaN TeaM
KıRMıZı RuGaN TeaM
SeRiN

Kadın
İş/Hobiler : student
Lakap : fato
Rep :
**Bekarlık sultanlıktır** Left_bar_bleue500 / 100500 / 100**Bekarlık sultanlıktır** Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: **Bekarlık sultanlıktır**   **Bekarlık sultanlıktır** EmptyPaz Kas. 02, 2008 11:08 pm

durun yaaaaa bende geldim bekarlık sultanlıktır dedik topği açtık lol!

selam arkadaşlar ben kıbrıstan fatoşş beni de aranıza kabul edersiniz inşallahhh aşk
minel aşk
üye
üye
minel aşk

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: **Bekarlık sultanlıktır**   **Bekarlık sultanlıktır** EmptyPtsi Kas. 03, 2008 1:22 am

SeRiN demiş ki:
durun yaaaaa bende geldim bekarlık sultanlıktır dedik topği açtık lol!

selam arkadaşlar ben kıbrıstan fatoşş beni de aranıza kabul edersiniz inşallahhh aşk

kısss topigi açtın da nereye kayboldun bakıyımmm.burda ne güzel çene çalıcazzz cenebazkızlar hemm sen geldin kadro tamamlandıı canımcımm. dostuz napıyorsun kıbrısta anlat bakalımmm??
minel aşk
üye
üye
minel aşk

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: **Bekarlık sultanlıktır**   **Bekarlık sultanlıktır** EmptyPtsi Kas. 03, 2008 1:25 am

LELOŞŞ demiş ki:
minel aşk demiş ki:
holihoy yokki wllo

benim buldumdan hayır gelmiyo güzelim sen kendin bul sonra benim gibi kendim ettim kendimm buldum gül gibi sararıpp soldum eyvahh eyvahhhh diye türkü cırırsın beni bu işe karıştırma lütfen tüylütüylü
neden leloşcum yaa hayırlısı olsun bakalımmm canım benim
nehirsu66
üye
üye
nehirsu66

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: **Bekarlık sultanlıktır**   **Bekarlık sultanlıktır** EmptyCuma Kas. 07, 2008 6:35 pm

serin hoşgeldin canım tabikii sende gelll tanışalım kaynaşalımm demiiiii lol! cenebazkızlar dostuz

1 sayfadaki 1 sayfası