KıRMıZı RuGaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AyrıcaLıkLı Olduğunuzu Hissedin..!!!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Ortaklar
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 2 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01, 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01, 1970

5717 Gündür yayındayız
2013 Konumuz var
5589 Mesaj gönderildi
139 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://kirmizirugan.yetkin-forum.com/u147
En son konular
» Almost as cut-price as download
BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 8:05 pm tarafından Misafir

» MİLLETTTTTTTT NERDESİNİZZZZZZ
BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) EmptyPtsi Ara. 07, 2009 3:51 pm tarafından NURUM_NUR

» Avusturyadan kimsecikler yokmu yaa bende tanismak istiyorum yakinimdan birileriyle
BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) EmptyPtsi Ocak 05, 2009 10:27 am tarafından hayat41

» YARIŞMAYA KATILAN MASA RESİMLERİ(lutfen resimleri aynı başlıkta buradan paylaşalım)
BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) EmptyPerş. Ara. 25, 2008 11:49 pm tarafından pınkrose

» 18 ÇANKIRI
BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) EmptySalı Ara. 23, 2008 4:57 pm tarafından hayat41

» lalelerim sarardıı
BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) EmptyPtsi Ara. 22, 2008 10:23 am tarafından ayşe42

» COCUKLARIMIZA ELBISELER DIKELIMMI????? (DOGMAMIS COCUGUMA DON BICIYOM :)))))
BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) EmptySalı Ara. 16, 2008 8:18 pm tarafından devit

» PILOTUN EL BECERİLERİ
BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) EmptySalı Ara. 16, 2008 8:07 pm tarafından devit

» YAZ SERGİMİZDEN GÖRÜNTÜLER
BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) EmptySalı Ara. 16, 2008 8:05 pm tarafından devit

Kimler hatta?
Toplam 16 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 16 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 203 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 6:38 pm tarihinde online oldu.

BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :))

+3
hayat41
LELOŞŞ
desibel
7 posters
YazarMesaj
desibel
KıRMıZı RuGaN TeaM
KıRMıZı RuGaN TeaM
desibel

Kadın
İş/Hobiler : Eğitimci-Bağlama çalmak, kitap okumak.
Lakap : *****
Rep :
BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) Left_bar_bleue999 / 100999 / 100BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) Right_bar_bleue

BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) Empty
MesajKonu: BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :))   BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) EmptyPerş. Ekim 23, 2008 5:18 pm

Kalsaydınız bişeyler yerdik...

Vallahi sarıda geçtik memur bey...

Dünya ahiret bacımsın...

Bu son sigaram... cigaara

Sen bi de beni gençliğimde görecektin...

Ağlamıyorum, gözüme bişey kaçtı...

Seni leylekler getirdi yavrum...

İşim bitsin ben seni ararım.

Bu şimdiye kadar aldığım en güzel hediye...

Ben de tam seni arayacaktım...

Bizi davet ettiler ama gitmedik...

Valla bu size çok yakıştı...

Hediye olmasa inan verirdim...

Belki biraz sıktı ama kullandıkça açılır...

Telefon şehirler arasına kapalı...

Failler en kısa zamanda yakalanacak...

Seni aradım, çaldı çaldı açan olmadı...

Hatırası var, bunu kimseye veremem...

Formu doldurun, biz sizi ararız...

O elinizdeki tek kaldı, başka yok...

Biz yedi göbekten İstanbulluyuz.

İmkansız daha ucuza bulamazsınız.

Elimizde büyüdü...

Yolda lastik patladı...

Ayıp ettin kimseye söylemem...

En geç haftaya hepsini öderim...

cenebazkızlar
LELOŞŞ
üye
üye
LELOŞŞ

Kadın
İş/Hobiler : YÖNETİCİ
Lakap : LELOŞŞ
Rep :
BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) Left_bar_bleue999 / 100999 / 100BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :))   BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) EmptyPerş. Ekim 23, 2008 5:49 pm

cenebazkızlar
hayat41
üye
üye
hayat41

Kadın
İş/Hobiler : evhanımı
Lakap : hayat
Rep :
BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) Left_bar_bleue250 / 100250 / 100BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :))   BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) EmptySalı Ekim 28, 2008 12:39 am

EEEEEE GÜZELİM BUNLARDA OLMASA BİZ NE YAPARDIK DEMİ AMA ARADABİ PEMBE YALANIMIZDA OLSUN ARTIK lol!
desibel
KıRMıZı RuGaN TeaM
KıRMıZı RuGaN TeaM
desibel

Kadın
İş/Hobiler : Eğitimci-Bağlama çalmak, kitap okumak.
Lakap : *****
Rep :

MesajKonu: Geri: BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :))   BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) EmptySalı Ekim 28, 2008 12:44 am

Bazen bu yalanlar hayat kurtarıyo yalan değil... lol!
gülo
üye
üye
gülo

Kadın
İş/Hobiler : elk.müh.
Lakap : gülo
Rep :
BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) Left_bar_bleue1 / 1001 / 100BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :))   BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) EmptySalı Ekim 28, 2008 10:01 am

ahhh o leylekler getirdi yalanı varyaaa...o yalana inanan bir akıllı tanıyorum.bakın tam karşınızda duruyor wllo wllo lol!
ayşe42
üye
üye
ayşe42

Kadın
İş/Hobiler : elişi
Lakap : ayşe
Rep :
BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) Left_bar_bleue150 / 100150 / 100BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :))   BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) EmptySalı Ekim 28, 2008 11:53 am

kızım küçükken dmişki babannesine çocuk nasıl olur diye oda şeker hapıyla demiş kızımda sendemi bebek yapacan demiş. ne münasebet kızım nediyon demiş e sende şeker hapı kullanıyonya demiş.e aslında biraz mantıklı yalan uydurmak gerek alkışşş
cucu-pete
üye
üye
cucu-pete

Kadın
İş/Hobiler : tp ögrenci-alisveris,müzik,dans,kitap
Lakap : cucu
Rep :
BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) Left_bar_bleue500 / 100500 / 100BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :))   BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) EmptySalı Ekim 28, 2008 12:34 pm

birde su var...ahh canim istedigin saatte beni arayabilirsin hemencecik gelirim...vallada yalan billada yalan hemde kuyruklu yalan...:)))gece 2 de arada bak bakem kim aciyo telefonu
yeşşim
üye
üye

Kadın
İş/Hobiler : muhasebe
Lakap : hanım ağa
Rep :
BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) Left_bar_bleue1 / 1001 / 100BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :))   BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :)) EmptySalı Ekim 28, 2008 3:15 pm

ayıp ettin kimseye söylemem
bence bu yalan değil be erkekler yani benim tanıdıklarımın böyle yalanını duymadım çok şükür

BİZ TÜRKLERE AİT PEMBE YALANLAR :))
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-