KıRMıZı RuGaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AyrıcaLıkLı Olduğunuzu Hissedin..!!!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Ortaklar
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 2 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:

Son Ziyaretiniz:

5704 Gündür yayındayız
2013 Konumuz var
5589 Mesaj gönderildi
139 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://kirmizirugan.yetkin-forum.com/u147
En son konular
» Almost as cut-price as download
gözlerine sakladım EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 8:05 pm tarafından Misafir

» MİLLETTTTTTTT NERDESİNİZZZZZZ
gözlerine sakladım EmptyPtsi Ara. 07, 2009 3:51 pm tarafından NURUM_NUR

» Avusturyadan kimsecikler yokmu yaa bende tanismak istiyorum yakinimdan birileriyle
gözlerine sakladım EmptyPtsi Ocak 05, 2009 10:27 am tarafından hayat41

» YARIŞMAYA KATILAN MASA RESİMLERİ(lutfen resimleri aynı başlıkta buradan paylaşalım)
gözlerine sakladım EmptyPerş. Ara. 25, 2008 11:49 pm tarafından pınkrose

» 18 ÇANKIRI
gözlerine sakladım EmptySalı Ara. 23, 2008 4:57 pm tarafından hayat41

» lalelerim sarardıı
gözlerine sakladım EmptyPtsi Ara. 22, 2008 10:23 am tarafından ayşe42

» COCUKLARIMIZA ELBISELER DIKELIMMI????? (DOGMAMIS COCUGUMA DON BICIYOM :)))))
gözlerine sakladım EmptySalı Ara. 16, 2008 8:18 pm tarafından devit

» PILOTUN EL BECERİLERİ
gözlerine sakladım EmptySalı Ara. 16, 2008 8:07 pm tarafından devit

» YAZ SERGİMİZDEN GÖRÜNTÜLER
gözlerine sakladım EmptySalı Ara. 16, 2008 8:05 pm tarafından devit

Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 203 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 6:38 pm tarihinde online oldu.

gözlerine sakladım

3 posters
YazarMesaj
pılot andaç
üye
üye
pılot andaç

Kadın
İş/Hobiler : uçmak
Lakap : cimcime
Rep :
gözlerine sakladım Left_bar_bleue999 / 100999 / 100gözlerine sakladım Right_bar_bleue

gözlerine sakladım Empty
MesajKonu: gözlerine sakladım   gözlerine sakladım EmptyPaz Ekim 26, 2008 10:59 pm

Gözlerine Sakladım Cenneti

Her nefes alışımda, Sana kanatlandırdım cümlelerimi. Gülüşlerinde yaşlarımı kurutup Gözlerine sakladım sevda Cennetini. . .

Yağmurun sesiyle uyandığım bir sabahtan yazıyorum bu satırları. Dün, zamanı durdurup mevsimlerin koynunda seni andık gül kokulu Melek`lerle. Yüreğinin güzelliğini kazıdık bakır renkli bulutların gözlerine…Geceyi mumla aydınlattığımız vakitlerde gül yüzünü işledik yeni filizlenecek tomurcukların göğsüne..Karanlık gökyüzüne ince ince motifledik yüreğindeki sevda kelimelerini.. Yağmurların avuçlarında yıkadık güneşli sabahlarını.Ve sabah olmadan kangren geceyi ve yıldızları deniz kenarında bırakıp usulca gözlerindeki birikmiş yaşlarını içmek için kirpiklerine uzandım. Gizlice geçeceğin yolları senden önce gözyaşlarımla silip üşüyen parmak uçlarına tenimin sıcaklığını serdim. . .

Gözlerini ilk kez uzaklardan gördüğümde yıldızlar dargındı geceye. . Yüreğine usulca dokunduğumda güneş küskündü bulutlara. Hatırlar mısın kalbimizde büyüyen kelimelerin vuslatla öpüştüğünde umuda gülümsemişti yetim çocuklar ? Ay, yaralı dudaklarıyla karanlığı emerken, imkânsız sevdamız gecenin ardındaki şebnem şafağına serildi boylu boyuna. Gözlerimiz gözlerimize değmeden çiğ tanelerinde yıkandı güneşimiz. Güllerin kokularıyla bezendi ıslak tenimiz. Sınır boylarına çekili dikenli tellerin gölge boylarında imkansızlığa inat büyüdü sevgimiz..Büyüdükçe adımız yazıldı bir yaralı ceylanın gözbebeğine. Bu imkânsız sevdaya gökyüzünde yıldızlar, toprakta çiçekler ve satırlarda ıslak cümleler şahit. . .
nehirsu66
üye
üye
nehirsu66

Kadın
İş/Hobiler : ögrenci
Lakap : inatçı
Rep :
gözlerine sakladım Left_bar_bleue100 / 100100 / 100gözlerine sakladım Right_bar_bleue

gözlerine sakladım Empty
MesajKonu: Geri: gözlerine sakladım   gözlerine sakladım EmptyPtsi Ekim 27, 2008 9:36 am

çok güzelmiş yaaaa blrn
gülo
üye
üye
gülo

Kadın
İş/Hobiler : elk.müh.
Lakap : gülo
Rep :
gözlerine sakladım Left_bar_bleue1 / 1001 / 100gözlerine sakladım Right_bar_bleue

gözlerine sakladım Empty
MesajKonu: Geri: gözlerine sakladım   gözlerine sakladım EmptyPtsi Ekim 27, 2008 10:20 am

muhteşem bir paylaşımdı.aldı götürdü beni bir yerlere.. melekeros adminellacım paylaşım yarışmasında benim oyum bu paylaşımla pilot andaça.değerlendirirmisin?

gözlerine sakladım
1 sayfadaki 1 sayfası