KıRMıZı RuGaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AyrıcaLıkLı Olduğunuzu Hissedin..!!!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Ortaklar
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 2 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:

Son Ziyaretiniz:

5732 Gündür yayındayız
2013 Konumuz var
5589 Mesaj gönderildi
139 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://kirmizirugan.yetkin-forum.com/u147
En son konular
» Almost as cut-price as download
MUHASEBECİ EŞLERİ.......... EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 8:05 pm tarafından Misafir

» MİLLETTTTTTTT NERDESİNİZZZZZZ
MUHASEBECİ EŞLERİ.......... EmptyPtsi Ara. 07, 2009 3:51 pm tarafından NURUM_NUR

» Avusturyadan kimsecikler yokmu yaa bende tanismak istiyorum yakinimdan birileriyle
MUHASEBECİ EŞLERİ.......... EmptyPtsi Ocak 05, 2009 10:27 am tarafından hayat41

» YARIŞMAYA KATILAN MASA RESİMLERİ(lutfen resimleri aynı başlıkta buradan paylaşalım)
MUHASEBECİ EŞLERİ.......... EmptyPerş. Ara. 25, 2008 11:49 pm tarafından pınkrose

» 18 ÇANKIRI
MUHASEBECİ EŞLERİ.......... EmptySalı Ara. 23, 2008 4:57 pm tarafından hayat41

» lalelerim sarardıı
MUHASEBECİ EŞLERİ.......... EmptyPtsi Ara. 22, 2008 10:23 am tarafından ayşe42

» COCUKLARIMIZA ELBISELER DIKELIMMI????? (DOGMAMIS COCUGUMA DON BICIYOM :)))))
MUHASEBECİ EŞLERİ.......... EmptySalı Ara. 16, 2008 8:18 pm tarafından devit

» PILOTUN EL BECERİLERİ
MUHASEBECİ EŞLERİ.......... EmptySalı Ara. 16, 2008 8:07 pm tarafından devit

» YAZ SERGİMİZDEN GÖRÜNTÜLER
MUHASEBECİ EŞLERİ.......... EmptySalı Ara. 16, 2008 8:05 pm tarafından devit

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 203 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 6:38 pm tarihinde online oldu.

MUHASEBECİ EŞLERİ..........

+4
desibel
LELOŞŞ
gülo
YAĞMURCN
8 posters
YazarMesaj
YAĞMURCN

YAĞMURCN

Kadın
İş/Hobiler : yönetici asistanı
Lakap : HİHOYYTT
Rep :
MUHASEBECİ EŞLERİ.......... Left_bar_bleue1 / 1001 / 100MUHASEBECİ EŞLERİ.......... Right_bar_bleue

MUHASEBECİ EŞLERİ.......... Empty
MesajKonu: MUHASEBECİ EŞLERİ..........   MUHASEBECİ EŞLERİ.......... EmptyPtsi Ekim 27, 2008 10:20 am

Benim eşim muhasebeci ikimizde çalışıyor paralar eşimde toplanıyor herşeyi ödemeyi o yapıyorBu huyu çok gzüel hesabını çok iyi yapan birii fakat cebimde 1 liraya kadar biliyor:kötü niyetli değil biliyorum ama siznde eşleriniz böylemiiii arekidişer kocamı seviyorum
gülo
üye
üye
gülo

Kadın
İş/Hobiler : elk.müh.
Lakap : gülo
Rep :
MUHASEBECİ EŞLERİ.......... Left_bar_bleue1 / 1001 / 100MUHASEBECİ EŞLERİ.......... Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: MUHASEBECİ EŞLERİ..........   MUHASEBECİ EŞLERİ.......... EmptyPtsi Ekim 27, 2008 10:27 am

ben küçük çocuklarımdan dolayı çalışamıyorum şu sıralar.ama çalıştığım dönemler dahi benim paramın hesabını hiçbir zaman sormamıştır.neye ihtiyaç varsa ortak almışızdır.artı para ortak hesapta tutulup daha sonra ev yada araba gibi şeylerle değerlendirilmiştir.benim eşim asla para hesabı yapmaz.şuan çalışmıyorum.evin her türlü ihtiyacını alır ve ayrıca ve benim kişisel ihtiyaçlarım olabileceğinide düşünerek bana her ay ekstra bir para ayırır.bende sende bu konuyu kırmadan konuş eşinle.eğer rahatsızlık duyuyorsan bu konuyla alakalı belirt.
LELOŞŞ
üye
üye
LELOŞŞ

Kadın
İş/Hobiler : YÖNETİCİ
Lakap : LELOŞŞ
Rep :
MUHASEBECİ EŞLERİ.......... Left_bar_bleue999 / 100999 / 100MUHASEBECİ EŞLERİ.......... Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: MUHASEBECİ EŞLERİ..........   MUHASEBECİ EŞLERİ.......... EmptyPtsi Ekim 27, 2008 11:02 am

cnmm bundan şimdilik rahatsızlık duymuya bilirsin ama inan bana ilerde çok üzüle bilirsin eşini sev tabi ama bu konuda taviz verme lütfen

Ben 10 yıllık evliyim ve senelerdir çalışıyorum bi ev birde araba aldık bu süre zarfında anlaşmazlıklar oldu ve biz bi ara çok büyük tatsızlıklar yaşadık o çok sevdiğim ve çok güvendiğim eşim bana kalkıp bu evden çıkarsan hiç bi şeyden hak talep edemezsin yediğin ekmege sayarsın gibi sözler sarfetti dediği gibi olmadı tabi ama ruhumda açtıgı yaralar inan bana hiç bi zaman kapanmıcakkk....
desibel
KıRMıZı RuGaN TeaM
KıRMıZı RuGaN TeaM
desibel

Kadın
İş/Hobiler : Eğitimci-Bağlama çalmak, kitap okumak.
Lakap : *****
Rep :
MUHASEBECİ EŞLERİ.......... Left_bar_bleue999 / 100999 / 100MUHASEBECİ EŞLERİ.......... Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: MUHASEBECİ EŞLERİ..........   MUHASEBECİ EŞLERİ.......... EmptyPtsi Ekim 27, 2008 11:12 am

Güloya ve Leloşşa katılıyorum yağmurcan. Ben de yıllardır çalıştım ama hiç bir zaman paramı almaz eşim elimden. Ne kadar maaş aldığımı bilir süphesiz. Evin, çocukların ve kendimizin tüm ihtiyaçlarını birlikte öderiz. Benim yapacağım harcamaların boşa olmayacağını, vara yoğa harcamayacağımı da bilir. Çalışıyorsam benim de ekonomik özgürlüğüm olmalı biraz di mi? Sana tavsiyem ödenecek taksit vs ödeyip bir miktarını da kendine ayırmandır. dilli
pılot andaç
üye
üye
pılot andaç

Kadın
İş/Hobiler : uçmak
Lakap : cimcime
Rep :

MesajKonu: Geri: MUHASEBECİ EŞLERİ..........   MUHASEBECİ EŞLERİ.......... EmptyPtsi Ekim 27, 2008 2:29 pm

ben çalışmıyorum ama dışarıya dantal nakış yapıyorum ve az- çok para elimde oluyor. Eşim maaşını alır almaz bana verir ve harcamaları ben yaparım.. : ayvacı
nehirsu66
üye
üye
nehirsu66

Kadın
İş/Hobiler : ögrenci
Lakap : inatçı
Rep :
MUHASEBECİ EŞLERİ.......... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100MUHASEBECİ EŞLERİ.......... Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: MUHASEBECİ EŞLERİ..........   MUHASEBECİ EŞLERİ.......... EmptyPtsi Ekim 27, 2008 3:57 pm

BEN MUHASEBECİ DEGİLİM AMA BELKİ EŞİM OLABİLİRRR melekeros
YAĞMURCN

YAĞMURCN

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: MUHASEBECİ EŞLERİ..........   MUHASEBECİ EŞLERİ.......... EmptyPtsi Ekim 27, 2008 4:46 pm

KIZLAR YANLIŞ ANLADINIZ BENİ BENİM EŞİM ASLA CİMRİ DEĞİL ABARTMIYORUM BENİM BU ZAMANA KADAR HER DEDĞİMİ YAPTI BİR DEDĞİMİ İKİ YAPMAZ DEMEK İSTEDĞİM SADECE KÖTÜ YANI :d CEBİMDEKİ KURUŞU BİLİR SİZ EVDE NASILSINIZ??? YANİ BENİM EŞİMİN ELİ KADARDA BU HAYATTA KİMSENİN ELİNİ AÇIK GÖRMEDİM.
gülo
üye
üye
gülo

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: MUHASEBECİ EŞLERİ..........   MUHASEBECİ EŞLERİ.......... EmptyPtsi Ekim 27, 2008 4:58 pm

Eşini cimri niye nitelendirmedik hiç birimiz zaten.ama cebindeki her kuruşunuda bilmesi gerekmiyor.bayanız sonuçta.kişisel bir sürü ihtiyacımız olabiliyor.benim yaşam tarzıma zıt bu felsefe.kim olursa olsun asla para hesabı vermem verdirmem.sanada tavsiye ederim.
YAĞMURCN

YAĞMURCN

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: MUHASEBECİ EŞLERİ..........   MUHASEBECİ EŞLERİ.......... EmptyPtsi Ekim 27, 2008 5:22 pm

TEŞEKKÜR EDERİM CANIM
hayat41
üye
üye
hayat41

Kadın
İş/Hobiler : evhanımı
Lakap : hayat
Rep :
MUHASEBECİ EŞLERİ.......... Left_bar_bleue250 / 100250 / 100MUHASEBECİ EŞLERİ.......... Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: MUHASEBECİ EŞLERİ..........   MUHASEBECİ EŞLERİ.......... EmptyPtsi Ekim 27, 2008 11:33 pm

BEN ÇALIŞMIYORUM HİÇTE ÇALIŞMADIM EŞİM PARAYI ALIR VE DİREK BANA VERİR BİRLİKTE ALIRIZ NE ALACAKSAK HİÇ AYRIMIZ GAYRIMIZ OLMAZ O BİŞEY ALACAGI ZAMAN BANA SORAR ALIMMİ DİYE BENDE ONA SORARIM YANİ BEN ONUN CEBİNNE NE KADAR PARA VAR ODA BENİM CEBİMDE NE KADAR PARA VAR BİLİR ARKADAŞLAR BENİMDE BUNDAN HİÇ ŞİKAYETİMDE YOK MEMNUNUM YANİ ayvacı
BUSENUR
üye
üye

Kadın
İş/Hobiler : gezmek yüzmek,alışveriş yapmak,yemek yapmak
Lakap : feruş
Rep :

MesajKonu: Geri: MUHASEBECİ EŞLERİ..........   MUHASEBECİ EŞLERİ.......... EmptyPtsi Kas. 03, 2008 12:42 pm

Kızlar bu topiği açmakla çok iyi yapmışssınız benimde eşim muhasebeci bende muhasebeci fakat ben 7 aydır çalışmıyorum.Eşimle aynı iş yerinde çalışmamıza rağmen maaşımı biliyordu fakat birde mesai alıyorduk o yüzden ne kadar mesai aldığımız bilmez ben hesapladığım için biraz eksik söylerdim.Ben her zman atabildiiğim kadar köşeye ona çaktırmadan atarım itabiki kötü gün için::Yoksa ondan gizli birşey yaptığımdan değil.Oda aslında unu bilir hatta zaman zaman sen kirli çıkısndır diye şaka yapoar:Ama şu bir gerçek ki bunu ömür bıyu aklınızdan çıkarmayın eşinizin bilmediği bir miktar paranız muhakkak köşede bulunsun erkeklere de asla güvenmeyin belli de etmeyin.Aklınızın bir köşesinde bulunsun.!
gülo
üye
üye
gülo

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: MUHASEBECİ EŞLERİ..........   MUHASEBECİ EŞLERİ.......... EmptyPtsi Kas. 03, 2008 12:47 pm

Aferin busenur.kendini güvence altına al tabii.en doğrusunu yaparsın.para söz konusu olunca güven falan kalmıyor.herkes 360 derece dönebiliyor.onu bilir onu söylerim.
BUSENUR
üye
üye

Kadın
İş/Hobiler : gezmek yüzmek,alışveriş yapmak,yemek yapmak
Lakap : feruş
Rep :

MesajKonu: Geri: MUHASEBECİ EŞLERİ..........   MUHASEBECİ EŞLERİ.......... EmptySalı Kas. 04, 2008 7:08 pm

eskiden annanemin bir lafı vardı kızlar
bunu aklınızdan çıkarmayın ERKEKLER ÜSTÜNE ÇIKINCAYA KADAR DEDİĞİN HERŞEYİ YAPAR İNDİKTEN SONRADA GÖZÜNÜ OYASI GELİR DİYE"burdan anlamak isteyen herşeyi anlar...
YAĞMURCN

YAĞMURCN

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: MUHASEBECİ EŞLERİ..........   MUHASEBECİ EŞLERİ.......... EmptyPerş. Kas. 13, 2008 3:14 pm

ARTIK TABİ EŞİMDE BENDEN BIKTI :D BANA DİYO BİRAZINI BANA VAR GERİSİ SENİN OLSUN NE YAPARSAN YAP HİHOYYTTT GÜZEL OLDU ODA DİYO SEN ALIŞVERİŞ YAPARKEN CEBİMDEN ÇIKMIYO SANKİ :D NE GÜZELLL
LELOŞŞ
üye
üye
LELOŞŞ

Kadın
İş/Hobiler : YÖNETİCİ
Lakap : LELOŞŞ
Rep :

MesajKonu: Geri: MUHASEBECİ EŞLERİ..........   MUHASEBECİ EŞLERİ.......... EmptyPerş. Kas. 13, 2008 3:52 pm

BUSENUR demiş ki:
eskiden annanemin bir lafı vardı kızlar
bunu aklınızdan çıkarmayın ERKEKLER ÜSTÜNE ÇIKINCAYA KADAR DEDİĞİN HERŞEYİ YAPAR İNDİKTEN SONRADA GÖZÜNÜ OYASI GELİR DİYE"burdan anlamak isteyen herşeyi anlar...

çok dogru bu söz şekerim katılıyorum
cigaara

MUHASEBECİ EŞLERİ..........
1 sayfadaki 1 sayfası