KıRMıZı RuGaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AyrıcaLıkLı Olduğunuzu Hissedin..!!!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Ortaklar
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 2 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01, 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01, 1970

5722 Gündür yayındayız
2013 Konumuz var
5589 Mesaj gönderildi
139 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://kirmizirugan.yetkin-forum.com/u147
En son konular
» Almost as cut-price as download
BUNLARDA  BENDE ŞİİLER BİRAZ  KÖTÜ AMA  İDARE EDİYOR... EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 8:05 pm tarafından Misafir

» MİLLETTTTTTTT NERDESİNİZZZZZZ
BUNLARDA  BENDE ŞİİLER BİRAZ  KÖTÜ AMA  İDARE EDİYOR... EmptyPtsi Ara. 07, 2009 3:51 pm tarafından NURUM_NUR

» Avusturyadan kimsecikler yokmu yaa bende tanismak istiyorum yakinimdan birileriyle
BUNLARDA  BENDE ŞİİLER BİRAZ  KÖTÜ AMA  İDARE EDİYOR... EmptyPtsi Ocak 05, 2009 10:27 am tarafından hayat41

» YARIŞMAYA KATILAN MASA RESİMLERİ(lutfen resimleri aynı başlıkta buradan paylaşalım)
BUNLARDA  BENDE ŞİİLER BİRAZ  KÖTÜ AMA  İDARE EDİYOR... EmptyPerş. Ara. 25, 2008 11:49 pm tarafından pınkrose

» 18 ÇANKIRI
BUNLARDA  BENDE ŞİİLER BİRAZ  KÖTÜ AMA  İDARE EDİYOR... EmptySalı Ara. 23, 2008 4:57 pm tarafından hayat41

» lalelerim sarardıı
BUNLARDA  BENDE ŞİİLER BİRAZ  KÖTÜ AMA  İDARE EDİYOR... EmptyPtsi Ara. 22, 2008 10:23 am tarafından ayşe42

» COCUKLARIMIZA ELBISELER DIKELIMMI????? (DOGMAMIS COCUGUMA DON BICIYOM :)))))
BUNLARDA  BENDE ŞİİLER BİRAZ  KÖTÜ AMA  İDARE EDİYOR... EmptySalı Ara. 16, 2008 8:18 pm tarafından devit

» PILOTUN EL BECERİLERİ
BUNLARDA  BENDE ŞİİLER BİRAZ  KÖTÜ AMA  İDARE EDİYOR... EmptySalı Ara. 16, 2008 8:07 pm tarafından devit

» YAZ SERGİMİZDEN GÖRÜNTÜLER
BUNLARDA  BENDE ŞİİLER BİRAZ  KÖTÜ AMA  İDARE EDİYOR... EmptySalı Ara. 16, 2008 8:05 pm tarafından devit

Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 203 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 6:38 pm tarihinde online oldu.

BUNLARDA BENDE ŞİİLER BİRAZ KÖTÜ AMA İDARE EDİYOR...

2 posters
YazarMesaj
NURUM_NUR
üye
üye
NURUM_NUR

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci, kara kalem resim sanat.spor
Lakap : manken
Rep :
BUNLARDA  BENDE ŞİİLER BİRAZ  KÖTÜ AMA  İDARE EDİYOR... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100BUNLARDA  BENDE ŞİİLER BİRAZ  KÖTÜ AMA  İDARE EDİYOR... Right_bar_bleue

BUNLARDA  BENDE ŞİİLER BİRAZ  KÖTÜ AMA  İDARE EDİYOR... Empty
MesajKonu: BUNLARDA BENDE ŞİİLER BİRAZ KÖTÜ AMA İDARE EDİYOR...   BUNLARDA  BENDE ŞİİLER BİRAZ  KÖTÜ AMA  İDARE EDİYOR... EmptyPtsi Ekim 27, 2008 11:47 pm

Kimdi o gözlerindeki yabancı ?
Kimlere tercih ettin beni ?
Nasıl savurdun beni öyle, bu kadar mı sevdin beni ?
Aşk, acının, ateşin, korun bir parcası derdin bana...
Sen AŞKI küçülltün bebeğim,ben nasıl yücelltirim AŞKI şimdi ?
AŞKI bende tatığını söyledin...
Bu kadar mı basit bu kadar mı kolay AŞK ?
AŞK karşılıksızda olsa sevmektir bitanem...
Nasıl bir anne yavrusunu karşılıksız seviyorsa AŞK ta böyeldir işte, sen beceremedin bunu...
AŞKI 3 hafre bağladın ve düğümledin bıraktın...
Odüğümle beraber benide bağladın sen,şimdi nasıl çözülür, nasıl kopar ?
Beni bıraktığın yerde,bıraktığın gibi öylece hep seni bekleyeceğim...
AŞK beklemek değilmidir ? Umut etmek değilmidir AŞK...
AŞK SEVİPTE TERK ETMEK DEĞİL ÖMÜR BOYU SEVMEK İÇİN,MENFAAT İÇİN DEĞİL UĞRUNDA ÖLMEK İÇİNDİR AŞK....
SEN BAŞKASININ OLSAN BİLE SENİ HER GEÇEN GÜN DAHA ÇOK SEVECEĞİM.... AŞKIMA....
NURUM_NUR
üye
üye
NURUM_NUR

Kadın
Rep :
BUNLARDA  BENDE ŞİİLER BİRAZ  KÖTÜ AMA  İDARE EDİYOR... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100BUNLARDA  BENDE ŞİİLER BİRAZ  KÖTÜ AMA  İDARE EDİYOR... Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: BUNLARDA BENDE ŞİİLER BİRAZ KÖTÜ AMA İDARE EDİYOR...   BUNLARDA  BENDE ŞİİLER BİRAZ  KÖTÜ AMA  İDARE EDİYOR... EmptySalı Ekim 28, 2008 12:07 am

Ne çok seviyorum seni...Ne çoook...
Hayallerimle,duygularımla oynadın bir oyuncak gibi...Oysaki inanmıştım sana,ne çok sevmiştim seni...
AŞK nedir bilirmisin bi tanem ?
Ben biliyorum,AŞK meğer acıymış,kalbin söke söke çıkartılmasymış aşk...
İşte bitanem seni istemeyerek kalbimden çıkarıyorum...
SENİ SEVİYORUM denen bu iki kelimeye nede çok inanmışım...
Oysa ben sana SENİ SEVİYORUM derken içim, yüreğim titrerdi bi tanem, sense ne kolay çıkarıyordun dudakalrından o iki kelimeyi anlamalıydım bitanem, anlamalıydım beni sevmediğini.. Beni bir yedek parça misali söktün taktın,başkasına silah olarak kullandın, ama sen AŞK nedir bilirmsin...bilemzsin çünkü bilseydin benim sevdiğim kadar sende beni severdin...Uğrunda döktüğüm göz yaşı kadar hiç olmazsa bi damla göz yaşı dökerdin...
Nede güsel oyun oynuyormuşsun,inandım evet inandım sana,oysaki her bana kızışında suçu kendimde aradım,asıl suçlu senmişsin bebeğim,ama bunu kendime inandıramamışım...
Yalanlar söyedin bana artık her sözünde yalan arıyorum affet beni....
Bak hala affet diyorum,oysaki bütün suçlu senken ben hala kendimi suçlu görüyorum...
Beni bu duruma düşeren sensin ...seenn...
Haydı şimdi git ona...
Beni yaktığın gibi yakma onuda...Bana tattıramadın mutluluğu ona tattır...
Benim SEVGİM, AŞKIM yetmedi sana...Herşeyi afederim ama beni yedek parça olarak kuallandın yaa iştee o çok koydu bana .. çok koydu...

YOLLARIMIZ BURAYA KADARMIŞ,KADERİMİZ BÖYLE YAZILMIŞ...ŞUNU BİL SEVDİĞİM:SENİ SEVDİM ,SEN BİR BAŞKASININ OLSAN BİLE SENİ HER GEÇEN GÜN DAHA ÇOKKK SEVECEĞİM....
desibel
KıRMıZı RuGaN TeaM
KıRMıZı RuGaN TeaM
desibel

Kadın
İş/Hobiler : Eğitimci-Bağlama çalmak, kitap okumak.
Lakap : *****
Rep :
BUNLARDA  BENDE ŞİİLER BİRAZ  KÖTÜ AMA  İDARE EDİYOR... Left_bar_bleue999 / 100999 / 100BUNLARDA  BENDE ŞİİLER BİRAZ  KÖTÜ AMA  İDARE EDİYOR... Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: BUNLARDA BENDE ŞİİLER BİRAZ KÖTÜ AMA İDARE EDİYOR...   BUNLARDA  BENDE ŞİİLER BİRAZ  KÖTÜ AMA  İDARE EDİYOR... EmptySalı Ekim 28, 2008 12:10 am

Nurum nurcum çok duygusal olduğun şiirlerinden belli. Güzel dizeler döktüren kim acaba sana??? zıpzıp
NURUM_NUR
üye
üye
NURUM_NUR

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: BUNLARDA BENDE ŞİİLER BİRAZ KÖTÜ AMA İDARE EDİYOR...   BUNLARDA  BENDE ŞİİLER BİRAZ  KÖTÜ AMA  İDARE EDİYOR... EmptySalı Ekim 28, 2008 12:15 am

desibel demiş ki:
Nurum nurcum çok duygusal olduğun şiirlerinden belli. Güzel dizeler döktüren kim acaba sana??? zıpzıp

saolasın ablacım teşkkür ederim aşk
böyle döktüren işte biri lol! sadce içimden gelenleri yazdım,evet baya bi duygusalım sadce dışa pek belli etmem dostuz bendensin
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: BUNLARDA BENDE ŞİİLER BİRAZ KÖTÜ AMA İDARE EDİYOR...   BUNLARDA  BENDE ŞİİLER BİRAZ  KÖTÜ AMA  İDARE EDİYOR... EmptySalı Ekim 28, 2008 12:29 am

Aşkı ve aşk acısını çok güzel anlatmışsın şiirlerinde canım.Aşkın acı çektiren kısmınında güzel olduğunu düşünürsek,iyiki aşk var ve iyiki böyle güzel şeyler ortaya çıkıyor sayesinde diye düşünüyor insan.
Herkesin bu güzel duyguyu gönlünce yaşaması dileklerimle.
Paylaşım için teşekkürler canım,gerçekten çok hoş şiirler. dostuz
NURUM_NUR
üye
üye
NURUM_NUR

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: BUNLARDA BENDE ŞİİLER BİRAZ KÖTÜ AMA İDARE EDİYOR...   BUNLARDA  BENDE ŞİİLER BİRAZ  KÖTÜ AMA  İDARE EDİYOR... EmptySalı Ekim 28, 2008 12:39 am

Adminella demiş ki:
Aşkı ve aşk acısını çok güzel anlatmışsın şiirlerinde canım.Aşkın acı çektiren kısmınında güzel olduğunu düşünürsek,iyiki aşk var ve iyiki böyle güzel şeyler ortaya çıkıyor sayesinde diye düşünüyor insan.
Herkesin bu güzel duyguyu gönlünce yaşaması dileklerimle.
Paylaşım için teşekkürler canım,gerçekten çok hoş şiirler. dostuz

tşkler ablacım aşk aşk acısı çekmedim ama çekmsemde gende tuhaf bi acı gibi bişi garip bencede herkzin yaşaması lazım.. tekrar tşkler alkışşş

BUNLARDA BENDE ŞİİLER BİRAZ KÖTÜ AMA İDARE EDİYOR...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MUTFAK DEKORASYONU