KıRMıZı RuGaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AyrıcaLıkLı Olduğunuzu Hissedin..!!!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Ortaklar
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 2 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:

Son Ziyaretiniz:

5711 Gündür yayındayız
2013 Konumuz var
5589 Mesaj gönderildi
139 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://kirmizirugan.yetkin-forum.com/u147
En son konular
» Almost as cut-price as download
3 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :)) EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 8:05 pm tarafından Misafir

» MİLLETTTTTTTT NERDESİNİZZZZZZ
3 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :)) EmptyPtsi Ara. 07, 2009 3:51 pm tarafından NURUM_NUR

» Avusturyadan kimsecikler yokmu yaa bende tanismak istiyorum yakinimdan birileriyle
3 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :)) EmptyPtsi Ocak 05, 2009 10:27 am tarafından hayat41

» YARIŞMAYA KATILAN MASA RESİMLERİ(lutfen resimleri aynı başlıkta buradan paylaşalım)
3 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :)) EmptyPerş. Ara. 25, 2008 11:49 pm tarafından pınkrose

» 18 ÇANKIRI
3 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :)) EmptySalı Ara. 23, 2008 4:57 pm tarafından hayat41

» lalelerim sarardıı
3 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :)) EmptyPtsi Ara. 22, 2008 10:23 am tarafından ayşe42

» COCUKLARIMIZA ELBISELER DIKELIMMI????? (DOGMAMIS COCUGUMA DON BICIYOM :)))))
3 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :)) EmptySalı Ara. 16, 2008 8:18 pm tarafından devit

» PILOTUN EL BECERİLERİ
3 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :)) EmptySalı Ara. 16, 2008 8:07 pm tarafından devit

» YAZ SERGİMİZDEN GÖRÜNTÜLER
3 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :)) EmptySalı Ara. 16, 2008 8:05 pm tarafından devit

Kimler hatta?
Toplam 11 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 11 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 203 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 6:38 pm tarihinde online oldu.

3 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :))

3 posters
YazarMesaj
LELOŞŞ
üye
üye
LELOŞŞ

Kadın
İş/Hobiler : YÖNETİCİ
Lakap : LELOŞŞ
Rep :
3 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :)) Left_bar_bleue999 / 100999 / 1003 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :)) Right_bar_bleue

3 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :)) Empty
MesajKonu: 3 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :))   3 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :)) EmptyPerş. Kas. 06, 2008 9:13 am

3 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :)) Kahve7dd6hoac4rx1ve0tn8

resimde kahve taneleri içinde adam var.
Adamın kafasını 3 saniyede bulursanız bir dahisiniz demektir.
Medikal araştırmalara göre eğer adamın kafasını 3 saniyede bulursanız beyninizin sağ tarafı diğer insanlara göre daha çok gelişmiş demektir.
Eğer adamın kafasını 1 dakikada bulursanız beyninizin sağ tarafı normal bir insanınki gibi çalışıyor demektir.
Eğer 1 ile 3 dakika arasında bulursanız beynininizin sağ tarafı normalden yavaş çalışıyor demektir. Bu durumda daha çok protein almanız gerekir.
Eğer 3 dakikadan daha fazla bir ! sürede bulursanız beyninizin sağ tarafı acınacak durumda demektir.
Aşırı derecede yavaş tepki veriyorsa lütfen daha çok resim izleyip bu egzersize ağırlık verin.
gülo
üye
üye
gülo

Kadın
İş/Hobiler : elk.müh.
Lakap : gülo
Rep :
3 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :)) Left_bar_bleue1 / 1001 / 1003 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :)) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: 3 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :))   3 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :)) EmptyPerş. Kas. 06, 2008 9:20 am

HEYTTT BE 2 SANİYEDE BULDUM.EVET EVET BİLİYORUM BEN BİR DAHİYİM lol!
mrs.gly
üye
üye

Kadın
İş/Hobiler : ev hanımı
Lakap : tuğyam
Rep :
3 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :)) Left_bar_bleue1 / 1001 / 1003 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :)) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: 3 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :))   3 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :)) EmptyPerş. Kas. 06, 2008 9:31 am

ben ilk saniyede bildim gül ama daha önceden biliyodum o zaman baya aramıştım saniyeleri bilmiyorum
gülo
üye
üye
gülo

Kadın
İş/Hobiler : elk.müh.
Lakap : gülo
Rep :

MesajKonu: Geri: 3 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :))   3 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :)) EmptyPerş. Kas. 06, 2008 10:28 am

hoppidi hoppidi
LELOŞŞ
üye
üye
LELOŞŞ

Kadın
İş/Hobiler : YÖNETİCİ
Lakap : LELOŞŞ
Rep :
3 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :)) Left_bar_bleue999 / 100999 / 1003 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :)) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: 3 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :))   3 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :)) EmptyPerş. Kas. 06, 2008 10:35 am

ne zeki hatunlarla ark. ben yaa hemende bulmuşlar pelincimm şitt bide sen bak kızz hoppidi

3 saniyede bulabilecekmisiniz hadi bakalım kolay gelsin :))
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-