KıRMıZı RuGaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AyrıcaLıkLı Olduğunuzu Hissedin..!!!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Ortaklar
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 2 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01, 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01, 1970

5722 Gündür yayındayız
2013 Konumuz var
5589 Mesaj gönderildi
139 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://kirmizirugan.yetkin-forum.com/u147
En son konular
» Almost as cut-price as download
BİR BEBEĞİN  YARIM KALMIŞ  GÜNLÜĞÜ  :(( EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 8:05 pm tarafından Misafir

» MİLLETTTTTTTT NERDESİNİZZZZZZ
BİR BEBEĞİN  YARIM KALMIŞ  GÜNLÜĞÜ  :(( EmptyPtsi Ara. 07, 2009 3:51 pm tarafından NURUM_NUR

» Avusturyadan kimsecikler yokmu yaa bende tanismak istiyorum yakinimdan birileriyle
BİR BEBEĞİN  YARIM KALMIŞ  GÜNLÜĞÜ  :(( EmptyPtsi Ocak 05, 2009 10:27 am tarafından hayat41

» YARIŞMAYA KATILAN MASA RESİMLERİ(lutfen resimleri aynı başlıkta buradan paylaşalım)
BİR BEBEĞİN  YARIM KALMIŞ  GÜNLÜĞÜ  :(( EmptyPerş. Ara. 25, 2008 11:49 pm tarafından pınkrose

» 18 ÇANKIRI
BİR BEBEĞİN  YARIM KALMIŞ  GÜNLÜĞÜ  :(( EmptySalı Ara. 23, 2008 4:57 pm tarafından hayat41

» lalelerim sarardıı
BİR BEBEĞİN  YARIM KALMIŞ  GÜNLÜĞÜ  :(( EmptyPtsi Ara. 22, 2008 10:23 am tarafından ayşe42

» COCUKLARIMIZA ELBISELER DIKELIMMI????? (DOGMAMIS COCUGUMA DON BICIYOM :)))))
BİR BEBEĞİN  YARIM KALMIŞ  GÜNLÜĞÜ  :(( EmptySalı Ara. 16, 2008 8:18 pm tarafından devit

» PILOTUN EL BECERİLERİ
BİR BEBEĞİN  YARIM KALMIŞ  GÜNLÜĞÜ  :(( EmptySalı Ara. 16, 2008 8:07 pm tarafından devit

» YAZ SERGİMİZDEN GÖRÜNTÜLER
BİR BEBEĞİN  YARIM KALMIŞ  GÜNLÜĞÜ  :(( EmptySalı Ara. 16, 2008 8:05 pm tarafından devit

Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 203 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 6:38 pm tarihinde online oldu.

BİR BEBEĞİN YARIM KALMIŞ GÜNLÜĞÜ :((

3 posters
YazarMesaj
NURUM_NUR
üye
üye
NURUM_NUR

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci, kara kalem resim sanat.spor
Lakap : manken
Rep :
BİR BEBEĞİN  YARIM KALMIŞ  GÜNLÜĞÜ  :(( Left_bar_bleue100 / 100100 / 100BİR BEBEĞİN  YARIM KALMIŞ  GÜNLÜĞÜ  :(( Right_bar_bleue

BİR BEBEĞİN  YARIM KALMIŞ  GÜNLÜĞÜ  :(( Empty
MesajKonu: BİR BEBEĞİN YARIM KALMIŞ GÜNLÜĞÜ :((   BİR BEBEĞİN  YARIM KALMIŞ  GÜNLÜĞÜ  :(( EmptyCuma Kas. 07, 2008 12:29 am

5 ekim: bugün var edildim. buradayım. varım. müthiş bir duygu bu. var olduğumu henüz annem ve babam bilmiyor.

bir elma çekirdeğinden bile küçüğüm. ama ne de olsa, ben benim. varım ya! bu bana yetiyor. henüz bedenim belli belirsiz, yüzüm yok ama, varlığımı ve benliğimi hissedebiliyorum. bir . kız olacağım ve baharda çiçekleri seveceğim.

19 ekim: biraz büyüdüm. kımıldamam mümkün değil. annem henüz farkında değil ama onun kanı yla besleniyorum. kalbini dolaşıp gelen sımsıcak kan bana geliyor. beni sevecek bir kalbin kıpırtılarını şimdiden hissediyorum. annem beni çok sevecek. annem için güzel bir sürpriz olacağım.

23 ekim: hiç göremediğim bir el ağzımı biçimlendirmeye başladı. dudaklarımda onun dokunuşunu hissediyorum. bu \"el\"in dokunduğu yerler dudağım damağım oluyor. düşünün bir yıl sonra bu elin dokunduğu yerde tebessümler açacak, güleceğim. dudağımdan ve dilimden sözler dökülecek. herhalde önce \"anne!\" diyeceğim. anne duyuyor musun beni? seninle konuşacağım. sana güleceğim. kimilerine göre hâlâ daha var değilmişim… nasıl olur? varım ve gülücükler sunacak dudaklarım da olmak üzere ya… hem sonra bir ekmek kırıntısı ne kadar küçük olursa olsun yine ekmektir. Öyle değil mi anneciğim? ah bir konuşabilsem!

27 ekim: bugün pek mutluyum. İçimde tatlı bir kıpırtı başladı. artık bir kalbim var. kalbim atmaya başladı. hayatım boyunca böyle atıp duracak. sevgilerle dolduracağım kalbimi. tıpkı anneminki gibi... annem bedeninde iki kalbin birden atmaya başladığını bilseydi ne kadar sevinirdi! duyuyor musun anne?

2 kasım: her gün biraz daha büyüyorum. kollarım ve bacaklarım da biçimlenmeye başladı. hele bir büyüsün kollarım . bak nasıl kucaklayacağım seni anneciğim. Şu ayaklarım da tamamlansın da, beraber çiçekli bahçemizde yürürüz. belki birlikte okula gideriz.

12 kasım: ah evet… bunlar, bunlar ne kadar sevimli ve küçük şeyler. aman allahım parmaklarım da çıkmaya başladı. bunlarla çiçek toplayacağım, annemin elini tutacağım, kalem tutacağım. belki de güzel . bir şiir yazacağım. anneciğim, orada mısın? ellerimi ellerinin arasına koymak için sabırsızlanıyorum.

20 kasım: oh, nihayet.. annem doktora gitti. burada olduğumu öğrendi.. yaşasın! doktor teyze özel bir cihazla gördü beni. ultrason diyorlarmış. resmimi bile çekti. sevinmiyor musun anneciğim? seneye kalmaz kollarının arasında olacağım…

25 . kasım: artık babam da burada olduğumu biliyor. fakat henüz kız olduğumun farkında değiller. onlara sürpriz yapacağım..

10 aralık: bugün yüzüm tamamlandı. artık iki güzel gözüm, bir küçük burnum, dudaklarım ve yanağım var… anneme benziyorum galiba…

13 aralık: artık çevreme bakabiliyorum. etrafım çok karanlık ama olsun. yine de mutluyum. yaşıyorum ve varım. kısa bir süre sonra gün ışığını görebileceğim, renkleri ve çiçekleri tanıyacağım. rüyamda gördüm. dünyada gökkuşağı diye bir şey varmış.. onu çok merak ediyorum.. anneciğim, babacığım sizin yüzünüzü de göreceğim. tanışacağız…. mutlu olacağız. gülüşeceğiz..

24 aralık: kulaklarım daha iyi duyuyor artık. anneciğim, senin kalbinin seslerini duyuyorum. benim kalbimin atışlarını da sen duyabiliyor musun? hatta sesini bile tanıyabiliyorum. sesin ne kadar tatlı… hiç duymadığım bir şey bu… güzel ve sağlıklı bir kız olacağım. kollarında uyuyacağım, yüzüne bakacağım, o tatlı sesini dinleyeceğim. benim için ninni de söyleyecek misin anneciğim? sen de beni özlüyorsundur mutlaka… beni koklayacaksın.. Çok seveceksin, değil mi?

28 aralık: anne burada bir şeyler oluyor. doktor abla neden mutsuz bakıyor böyle... sen acı çekiyor gibisin. kalp seslerin değişti... sustun. benimle niye konuşmuyorsun anne? anne… anne… anneciğim… yüzümde soğuk bir şey hissediyorum. anne, yüzümü parçalıyorlar... anne bir şeyler yap… anne… kolumu çekiyorlar anne… canım yanıyor anne... anne… ayaklarımı parçalıyor bu şey anne... beni sana bağlayan damarı kopardılar anne… anne kalbimi parçalıyorlar… anneciğim… anne… anne… an…

ah! kürtajınız tamamlandı hanımefendi. geçmiş olsun
desibel
KıRMıZı RuGaN TeaM
KıRMıZı RuGaN TeaM
desibel

Kadın
İş/Hobiler : Eğitimci-Bağlama çalmak, kitap okumak.
Lakap : *****
Rep :
BİR BEBEĞİN  YARIM KALMIŞ  GÜNLÜĞÜ  :(( Left_bar_bleue999 / 100999 / 100BİR BEBEĞİN  YARIM KALMIŞ  GÜNLÜĞÜ  :(( Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: BİR BEBEĞİN YARIM KALMIŞ GÜNLÜĞÜ :((   BİR BEBEĞİN  YARIM KALMIŞ  GÜNLÜĞÜ  :(( EmptyCuma Kas. 07, 2008 12:35 am

Nurcum çok duygulandım bu yazıdan. Ne diyeceğimi bilemiyorum.... aglak
LELOŞŞ
üye
üye
LELOŞŞ

Kadın
İş/Hobiler : YÖNETİCİ
Lakap : LELOŞŞ
Rep :
BİR BEBEĞİN  YARIM KALMIŞ  GÜNLÜĞÜ  :(( Left_bar_bleue999 / 100999 / 100BİR BEBEĞİN  YARIM KALMIŞ  GÜNLÜĞÜ  :(( Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: BİR BEBEĞİN YARIM KALMIŞ GÜNLÜĞÜ :((   BİR BEBEĞİN  YARIM KALMIŞ  GÜNLÜĞÜ  :(( EmptyCuma Kas. 07, 2008 12:46 am

BİR BEBEĞİN  YARIM KALMIŞ  GÜNLÜĞÜ  :(( Bebek-resim8

ahh yaa ahh içim parçalandı resmen kıyılırmı böyle bi güselliği hmm nice bebek sesi için yanıp tutuşan ana yürekleri var allah olmayanlara nasip etsin inşallah amin
NURUM_NUR
üye
üye
NURUM_NUR

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci, kara kalem resim sanat.spor
Lakap : manken
Rep :
BİR BEBEĞİN  YARIM KALMIŞ  GÜNLÜĞÜ  :(( Left_bar_bleue100 / 100100 / 100BİR BEBEĞİN  YARIM KALMIŞ  GÜNLÜĞÜ  :(( Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: BİR BEBEĞİN YARIM KALMIŞ GÜNLÜĞÜ :((   BİR BEBEĞİN  YARIM KALMIŞ  GÜNLÜĞÜ  :(( EmptyCuma Kas. 07, 2008 10:50 pm

evet çok kötü bi durum aglak

BİR BEBEĞİN YARIM KALMIŞ GÜNLÜĞÜ :((
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-