KıRMıZı RuGaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AyrıcaLıkLı Olduğunuzu Hissedin..!!!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Ortaklar
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 2 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01, 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01, 1970

5682 Gündür yayındayız
2013 Konumuz var
5589 Mesaj gönderildi
139 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://kirmizirugan.yetkin-forum.com/u147
En son konular
» Almost as cut-price as download
NEFESİMDİN..... EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 8:05 pm tarafından Misafir

» MİLLETTTTTTTT NERDESİNİZZZZZZ
NEFESİMDİN..... EmptyPtsi Ara. 07, 2009 3:51 pm tarafından NURUM_NUR

» Avusturyadan kimsecikler yokmu yaa bende tanismak istiyorum yakinimdan birileriyle
NEFESİMDİN..... EmptyPtsi Ocak 05, 2009 10:27 am tarafından hayat41

» YARIŞMAYA KATILAN MASA RESİMLERİ(lutfen resimleri aynı başlıkta buradan paylaşalım)
NEFESİMDİN..... EmptyPerş. Ara. 25, 2008 11:49 pm tarafından pınkrose

» 18 ÇANKIRI
NEFESİMDİN..... EmptySalı Ara. 23, 2008 4:57 pm tarafından hayat41

» lalelerim sarardıı
NEFESİMDİN..... EmptyPtsi Ara. 22, 2008 10:23 am tarafından ayşe42

» COCUKLARIMIZA ELBISELER DIKELIMMI????? (DOGMAMIS COCUGUMA DON BICIYOM :)))))
NEFESİMDİN..... EmptySalı Ara. 16, 2008 8:18 pm tarafından devit

» PILOTUN EL BECERİLERİ
NEFESİMDİN..... EmptySalı Ara. 16, 2008 8:07 pm tarafından devit

» YAZ SERGİMİZDEN GÖRÜNTÜLER
NEFESİMDİN..... EmptySalı Ara. 16, 2008 8:05 pm tarafından devit

Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 203 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 6:38 pm tarihinde online oldu.

NEFESİMDİN.....

YazarMesaj
pılot andaç
üye
üye
pılot andaç

Kadın
İş/Hobiler : uçmak
Lakap : cimcime
Rep :
NEFESİMDİN..... Left_bar_bleue999 / 100999 / 100NEFESİMDİN..... Right_bar_bleue

NEFESİMDİN..... Empty
MesajKonu: NEFESİMDİN.....   NEFESİMDİN..... EmptySalı Kas. 11, 2008 12:49 am

Nefesimdin, nefretim olmayı sen seçtin...

--------------------------------------------------------------------------------

Sen bu senmisin karşımda duran? Başın yerde suçlu gibisin.Yoksa ağladınmı sen.Evet ağlamışsın gözlerin kızarmış.
Neden geldin?
Neden konuşmuyorsun?
Kaldırsana başını baksana gözlerime.İçimdeki öfkeyi, nefreti görmektenmi korkuyorsun.Kaldır başını hadi baksana gözlerime bak ben hiç ağlamıyorum. Gittiğin gün çok ağladım.Canıma kıymaya kalktım.Soğuk bir hastane odasında başımda bana bakan yaşlı gözlerle uyandım.Sonra öğrendim ki mecburi değilmiş gidişin ihanetmiş asıl gerçek.o gün hiç ağlamadım.O günden sonra bir damla gözyaşı dökmedim sana. Gözyaşım yüreğimdendi.Yüreğim kadar temizdi aşkım kadar temiz.Senin için ağlarsam senin kadar kirlenirdi. Birşeyler söylesene.
Öldün sen benim için öldün.Ağıtlar yaktım ardından gömdüm ben seni geçmişime gömdüm.Hadi ölmedim desene.Karşındayım desene konuşsana. Suçluyum deme.Ne dersen de ama haklıyım deme bana sakın.Pişman değilim de onun yanında mutluyum de seni kaybetmeye deydi de.Unuttum seni de.
Hiç yere eymezdin başını omuzalrın dik.Alnın açıktı..Hadi kaldır başını.Bak gözlerime.Bakamıyorsun dimi? Gözlerimdeki nefrete dayanamıyorsun.Sana sevgiyle bakan gözlerde nefret görmeye dayanamıyorsun. Sakın bir daha adımı söyleme yakışmıyor kirli dudaklarına ismim. İndir elini sakın dokunma bana.Bir başkasının tenine dokunmuş ellerinle sakın dokunma.
Sana diyorum kaldır başını.Bir kez gör içimdeki öfaaai gözlerimdeki nefreti bir kez gör.
Dur nereye? Ben her gün her dakika yüzleşiyorum ihanetinle sen daha nefretle tanışmadın.Dursana. Onamı gidiyorsun yine. Sanada ihanet etmeye gittim ama o beni kabul etmedi dinlemedi bile demeyemi gidiyorsun.Ona benden slm söyle. Sen onun hiç olmadın.Olsaydın bu gün karşımda olmazdın.Bunuda söyle.
Git hadi.Gİt Başın yerde gözlerin nemli..
Git! Şunu bil ki başım dik. Bir damla yaş yok gözlerimde Bİr tek pişmanlık yok sözlerimde Git! ve sakın bir daha geri dönme! Nefesimdin, nefretim olmayı sen seçtin...
alıntı..
NEFESİMDİN..... 2cn6pw7ad3
NEFESİMDİN..... W380

NEFESİMDİN.....
1 sayfadaki 1 sayfası