KıRMıZı RuGaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AyrıcaLıkLı Olduğunuzu Hissedin..!!!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Ortaklar
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 2 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01, 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01, 1970

5673 Gündür yayındayız
2013 Konumuz var
5589 Mesaj gönderildi
139 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://kirmizirugan.yetkin-forum.com/u147
En son konular
» Almost as cut-price as download
izmir elektirik idaresini protesto EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 8:05 pm tarafından Misafir

» MİLLETTTTTTTT NERDESİNİZZZZZZ
izmir elektirik idaresini protesto EmptyPtsi Ara. 07, 2009 3:51 pm tarafından NURUM_NUR

» Avusturyadan kimsecikler yokmu yaa bende tanismak istiyorum yakinimdan birileriyle
izmir elektirik idaresini protesto EmptyPtsi Ocak 05, 2009 10:27 am tarafından hayat41

» YARIŞMAYA KATILAN MASA RESİMLERİ(lutfen resimleri aynı başlıkta buradan paylaşalım)
izmir elektirik idaresini protesto EmptyPerş. Ara. 25, 2008 11:49 pm tarafından pınkrose

» 18 ÇANKIRI
izmir elektirik idaresini protesto EmptySalı Ara. 23, 2008 4:57 pm tarafından hayat41

» lalelerim sarardıı
izmir elektirik idaresini protesto EmptyPtsi Ara. 22, 2008 10:23 am tarafından ayşe42

» COCUKLARIMIZA ELBISELER DIKELIMMI????? (DOGMAMIS COCUGUMA DON BICIYOM :)))))
izmir elektirik idaresini protesto EmptySalı Ara. 16, 2008 8:18 pm tarafından devit

» PILOTUN EL BECERİLERİ
izmir elektirik idaresini protesto EmptySalı Ara. 16, 2008 8:07 pm tarafından devit

» YAZ SERGİMİZDEN GÖRÜNTÜLER
izmir elektirik idaresini protesto EmptySalı Ara. 16, 2008 8:05 pm tarafından devit

Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 203 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 6:38 pm tarihinde online oldu.

izmir elektirik idaresini protesto

YazarMesaj
Misafir
Misafir

izmir elektirik idaresini protesto Empty
MesajKonu: izmir elektirik idaresini protesto   izmir elektirik idaresini protesto EmptyPerş. Eyl. 25, 2008 12:25 am

İzmir elektirik idaresi kendince akıllılık etti, geçen ay ben ve diğer kişilerin faturalarını okumayarak bu ay iki aylık zamlı tarifeden faturalarımızı elimize tutuşturdular faturaya bir baktım 115 kere birdaha baktım zaten bu gelen zamlar içimi yaktı birde elimde somut görünce bir başka yandım lamba bile yakmaya korkuyorum aman yarabbi daha ne kadar yükleneceksiniz dayanıklılımızımı ölçüyorsunuz bumudur yani sizi şiddetle kınıyorum

izmir elektirik idaresini protesto
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» izmir 35 ......