KıRMıZı RuGaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AyrıcaLıkLı Olduğunuzu Hissedin..!!!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Ortaklar
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 2 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01, 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01, 1970

5735 Gündür yayındayız
2013 Konumuz var
5589 Mesaj gönderildi
139 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://kirmizirugan.yetkin-forum.com/u147
En son konular
» Almost as cut-price as download
Kardeşler arasındaki kıskançlık. EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 8:05 pm tarafından Misafir

» MİLLETTTTTTTT NERDESİNİZZZZZZ
Kardeşler arasındaki kıskançlık. EmptyPtsi Ara. 07, 2009 3:51 pm tarafından NURUM_NUR

» Avusturyadan kimsecikler yokmu yaa bende tanismak istiyorum yakinimdan birileriyle
Kardeşler arasındaki kıskançlık. EmptyPtsi Ocak 05, 2009 10:27 am tarafından hayat41

» YARIŞMAYA KATILAN MASA RESİMLERİ(lutfen resimleri aynı başlıkta buradan paylaşalım)
Kardeşler arasındaki kıskançlık. EmptyPerş. Ara. 25, 2008 11:49 pm tarafından pınkrose

» 18 ÇANKIRI
Kardeşler arasındaki kıskançlık. EmptySalı Ara. 23, 2008 4:57 pm tarafından hayat41

» lalelerim sarardıı
Kardeşler arasındaki kıskançlık. EmptyPtsi Ara. 22, 2008 10:23 am tarafından ayşe42

» COCUKLARIMIZA ELBISELER DIKELIMMI????? (DOGMAMIS COCUGUMA DON BICIYOM :)))))
Kardeşler arasındaki kıskançlık. EmptySalı Ara. 16, 2008 8:18 pm tarafından devit

» PILOTUN EL BECERİLERİ
Kardeşler arasındaki kıskançlık. EmptySalı Ara. 16, 2008 8:07 pm tarafından devit

» YAZ SERGİMİZDEN GÖRÜNTÜLER
Kardeşler arasındaki kıskançlık. EmptySalı Ara. 16, 2008 8:05 pm tarafından devit

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 203 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 6:38 pm tarihinde online oldu.

Kardeşler arasındaki kıskançlık.

3 posters
YazarMesaj
desibel
KıRMıZı RuGaN TeaM
KıRMıZı RuGaN TeaM
desibel

Kadın
İş/Hobiler : Eğitimci-Bağlama çalmak, kitap okumak.
Lakap : *****
Rep :
Kardeşler arasındaki kıskançlık. Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Kardeşler arasındaki kıskançlık. Right_bar_bleue

Kardeşler arasındaki kıskançlık. Empty
MesajKonu: Kardeşler arasındaki kıskançlık.   Kardeşler arasındaki kıskançlık. EmptyÇarş. Ekim 15, 2008 10:56 am

Kıskançlık doğal sağlıklı bir duygudur. Bir çocuga "Kardeşini kıskanmamalısın" demek ondan doğasına aykırı hareket etmesini istemek demektir. Ancak kıskançlığın sağlıklı bir iletişime dönüştürülmesi mümkündür. Kardeşler arasında işbirliği yapmak, paylaşmak, hoşgörü göstermek, vermek ve almak öğrenilebilir davranışlardır. Aileler bazen farkına varmadan çocuklarını bölüşürler. Bu çok yanlış bir tutumdur. Asla çocuklar arasında ayrım yapılmamılıdır. Herhangi bir problemde birini diğerine karşı kayırmamalıdır. İkisine de aynı imkanlar sağlanmaya çalışılmalı, dengesizlik olmamasına özen gösterilmelidir. :oops:
Psikolog Alanur Özalpten ALINTIDIR.
hayat41
üye
üye
hayat41

Kadın
İş/Hobiler : evhanımı
Lakap : hayat
Rep :
Kardeşler arasındaki kıskançlık. Left_bar_bleue250 / 100250 / 100Kardeşler arasındaki kıskançlık. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kardeşler arasındaki kıskançlık.   Kardeşler arasındaki kıskançlık. EmptyÇarş. Ekim 15, 2008 12:24 pm

benim 1 tane çocugum var bakalım eger 1 tane daha yaparsam nasıl olur bilmiyorum ama kesinlikle ayırt yapmam nede olsa 2 side evlat bebiko newbaby
MİNİK KUŞLARIM
üye
üye

Kadın
İş/Hobiler : çalısmıyorum
Lakap : şam şeytanı
Rep :
Kardeşler arasındaki kıskançlık. Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Kardeşler arasındaki kıskançlık. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kardeşler arasındaki kıskançlık.   Kardeşler arasındaki kıskançlık. EmptyPaz Ekim 19, 2008 10:17 pm

kıskanclıgın ınsanın dogasında oldugu kanısındayım bende
varsa vardır yoksa yok
kızım kardesını hıc kıskanmadı ve kıskanacagını sanmıyorum
oyle guzel ablalık yapıyor oyle guzel arkadas oluyorkı ona
ılerde cok guzel ıkı abla kardes ve arkadas olacaklarını dusunuyorum
ayırım yapılmaz da dıyemıyorum onuda yasadıgımız toplumda goruyoruz
erkek evladı ayrı sevmeler erkek dogurma cabaları bunlar ayrımın oldugunu gosterıyor bence
ama kucuk olanı daha cok kollayıp buyuge sen buyuksun o kucuk yapmaz dıyerek bunu hayatımıza gecırmek ıster ıstemez bılıncaltımıza herlesecek ve yası kac olursa olsun kucuk hep savunulan olacakdır dıye dusunuyorum
bunun ıcın elımden geldıgınce bunu yapmamaya calısıyorum

Kardeşler arasındaki kıskançlık.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-