KıRMıZı RuGaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AyrıcaLıkLı Olduğunuzu Hissedin..!!!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Ortaklar
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 2 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01, 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01, 1970

5727 Gündür yayındayız
2013 Konumuz var
5589 Mesaj gönderildi
139 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://kirmizirugan.yetkin-forum.com/u147
En son konular
» Almost as cut-price as download
Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 8:05 pm tarafından Misafir

» MİLLETTTTTTTT NERDESİNİZZZZZZ
Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? EmptyPtsi Ara. 07, 2009 3:51 pm tarafından NURUM_NUR

» Avusturyadan kimsecikler yokmu yaa bende tanismak istiyorum yakinimdan birileriyle
Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? EmptyPtsi Ocak 05, 2009 10:27 am tarafından hayat41

» YARIŞMAYA KATILAN MASA RESİMLERİ(lutfen resimleri aynı başlıkta buradan paylaşalım)
Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? EmptyPerş. Ara. 25, 2008 11:49 pm tarafından pınkrose

» 18 ÇANKIRI
Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? EmptySalı Ara. 23, 2008 4:57 pm tarafından hayat41

» lalelerim sarardıı
Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? EmptyPtsi Ara. 22, 2008 10:23 am tarafından ayşe42

» COCUKLARIMIZA ELBISELER DIKELIMMI????? (DOGMAMIS COCUGUMA DON BICIYOM :)))))
Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? EmptySalı Ara. 16, 2008 8:18 pm tarafından devit

» PILOTUN EL BECERİLERİ
Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? EmptySalı Ara. 16, 2008 8:07 pm tarafından devit

» YAZ SERGİMİZDEN GÖRÜNTÜLER
Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? EmptySalı Ara. 16, 2008 8:05 pm tarafından devit

Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 203 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 6:38 pm tarihinde online oldu.

Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz?

+3
baş_belası
Ad-Minella
desibel
7 posters
YazarMesaj
desibel
KıRMıZı RuGaN TeaM
KıRMıZı RuGaN TeaM
desibel

Kadın
İş/Hobiler : Eğitimci-Bağlama çalmak, kitap okumak.
Lakap : *****
Rep :
Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? Right_bar_bleue

Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? Empty
MesajKonu: Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz?   Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? EmptyPaz Kas. 16, 2008 6:30 pm

Hayatta kimlere ya da nelere sinir olursunuz? Ben sinir olduklarımı sıraladım buyrun;

Yanımda sakız çiğneyenlere,
Kendini, eşini veya çocuklarını sürekli öven zavallılara,
Diş macununun kapağını hiç kapatmayan kocama,
Beni her gördüğünde sizi çağıramadık, ama en kısa zamanda diyenlere,(Çağırmasın zaten bu saatten sonra:) dayak

Aklıma gelenler bunlar...Siz de yazın paylaşalım. dikta
Ad-Minella
Kraliçe
Kraliçe
Ad-Minella

Kadın
Rep :
Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz?   Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? EmptyPaz Kas. 16, 2008 8:22 pm

Telefonda agız dalaşı edenlerden nefret ederim,özellikle kadınlara hiç yakışmıyor.
Konuşurken tutuk konuşanlardan nefret ederim. İki cümleyi bir araya toparlayamazlar çünkü (helede ögretmen se of.. )
Bilmediği bir konu hakkında inadına inadına tartışanlardan nefret ederim..
Çoraplarını çıkarmadan yataga girenlerden nefret ederim.(kardeşim çok yapar .tam sopalık)
İtici olucak ama çok biliyorum diyenlerden de nefret ederim öyle gözukenlerdende genelde pek bişey bilmiyolardır:)
http://kirmizirugan.yetkinforum.com
baş_belası
üye
üye
baş_belası

Kadın
İş/Hobiler : muhasebe
Lakap : bela
Rep :

MesajKonu: Geri: Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz?   Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? EmptyPtsi Kas. 17, 2008 1:31 pm

ben kendime sinir oluyorum :)
desibel
KıRMıZı RuGaN TeaM
KıRMıZı RuGaN TeaM
desibel

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz?   Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? EmptyPtsi Kas. 17, 2008 1:33 pm

Başbelası neden kendine sinir oluyosun?,,,
pılot andaç
üye
üye
pılot andaç

Kadın
İş/Hobiler : uçmak
Lakap : cimcime
Rep :

MesajKonu: Geri: Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz?   Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? EmptyPtsi Kas. 17, 2008 2:04 pm

Her gördükleri yerde size oturmaya gelicez ama bir türlü fırsat olmadı..( çok üzüldüm, bende seni beklemiyom zaten)
Olmadık zaman da kahve içmeye geldik diyenlerden( evinde iç kardeşim)
Yola tükürenlerden(........)
Bıyıklarında yemek artığı olan erkekler(ıyyyyyyyyy)
wllo dayak
baş_belası
üye
üye
baş_belası

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz?   Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? EmptyPtsi Kas. 17, 2008 3:37 pm

desibel demiş ki:
Başbelası neden kendine sinir oluyosun?,,,

birine iyilik yapıp narkörlüklerini görmekden
saf gibi herşeye herkeze inanmakdan ve sonunda hayal kırıklığına uğramakdan
başkası için kendimi yıpratmakdan
sinir oluyorum yapmıcam diyorum yina yapıyorum :( sonrada popomun üstüne oturup kalıyorum :(
desibel
KıRMıZı RuGaN TeaM
KıRMıZı RuGaN TeaM
desibel

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz?   Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? EmptyPtsi Kas. 17, 2008 4:24 pm

Başbelası bu sıraladıkların aynen bana da oluyo ama artık hayır demeyi öğrendim geç olsa da. zafer
baş_belası
üye
üye
baş_belası

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz?   Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? EmptyPtsi Kas. 17, 2008 5:04 pm

desibel demiş ki:
Başbelası bu sıraladıkların aynen bana da oluyo ama artık hayır demeyi öğrendim geç olsa da. zafer

ben bir türlü öğrenemiyorum ne yazıkki
spacter
KıRMıZı RuGaN TeaM
KıRMıZı RuGaN TeaM
spacter

Kadın
İş/Hobiler : tekstil
Lakap : memati
Rep :
Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz?   Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? EmptyPtsi Kas. 17, 2008 6:04 pm

1-- Yola tükürenlere
2-- Kaldırım yerine yoldan yürüyenlere
3-- Sokakta karşılaştığımızda nereden bole diyenlere(onlara neyse nerdense nerden)
4-- Ağzını bi karış açıp patlatarak sakız çiğneyenlere(o balonu yaptıklarında suratlarının ortasına bi tane patlatasım gelio)
5-- Traş olurken banyoyu savaş alanına çeviren eşime(yaw tavana kadar köpük sıçratılırmı deliricem)
6-- Uyurken perdeyi yada ışığı açanlara(inadına yapıyorlar sanki)
7-- Ütü yapmaya
8-- En güzel filmin ortasında giren reklamlara(tam 9 dakika sürüo)o arada zaplıorsun bi aklına geliyor film bitmiş..
9-- Hep benim dediğim olsun diyenlere
10-- Konuşurken gözüme bakmayanlara(eger gözüme bakmıorsa büyük olasılıkla yalan söylüor demektir)
11-- En sonda resim ekleyemedim ona sinir oldum lol!

Yaa megersem ne dertliymişim ben :) O kadar çok şeye sinir oluyorumki yazmakla bitmez valla....
gina
KıRMıZı RuGaN TeaM
KıRMıZı RuGaN TeaM
gina

Kadın
İş/Hobiler : ev hanımı
Lakap : gina
Rep :

MesajKonu: Geri: Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz?   Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? EmptyPtsi Kas. 17, 2008 6:13 pm

Yeni aldığım bi kıyafeti üzerimde görüp arkamı döner dönmez aynısından alan ve bir ortamda pişti olduğum bi iki kişi var onlara çok sinir oluyorum , ( artık nerden aldın diye sorduklarında internetten aldım diyorum ) sanki kimsenin eşi çocuğu yok oturup kalkıp eşini ve çocuklarını evde kalmış kızı över gibi övenlere, içten pazarlık yapanlara, ayakkabısının altındaki etiketi çıkarmadan giyenlere, ağzında cak cak sakız çiğnerken bi taraftanda konuşmaya çalışanlardan,laf sokmak için imalı konuşmaya çalışıp hepsini eline yüzüne bulaştıran konuştukça batanlardan vs. vs. vs. sinir oluyorum....
pınkrose
üye
üye
pınkrose

Kadın
İş/Hobiler : resim
Lakap : pınk
Rep :
Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz?   Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz? EmptyPtsi Kas. 17, 2008 7:38 pm

telefonumun kontörü bitti senden arayabilirmiyim diyenlere....kontörün hep bitik zaten.. AVCIKIZ
çifte standartı çok sık uyguluyanlara..bunu kayınvaldeler çok yapar..
çayına şekeri atıp kırarcasına ses çıkartıp karıştıranlara..eşim bunu hep yapıyoo... yamyam :
borç alıp ne zaman ödüyeceğini bile sölemeyip uzunca bi süre getirmeyene... isyan
yola çöp atanlara..tükürenlere...
yapayacağını bildiğim halde söz verenlere.. dikta

Hayatta Kimlere ya da Neye Sinir Olursunuz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hayatta kararlar birer kibrittir..