KıRMıZı RuGaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AyrıcaLıkLı Olduğunuzu Hissedin..!!!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Ortaklar
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 2 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:

Son Ziyaretiniz:

5735 Gündür yayındayız
2013 Konumuz var
5589 Mesaj gönderildi
139 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://kirmizirugan.yetkin-forum.com/u147
En son konular
» Almost as cut-price as download
ümitsiz ve çaresizim EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 8:05 pm tarafından Misafir

» MİLLETTTTTTTT NERDESİNİZZZZZZ
ümitsiz ve çaresizim EmptyPtsi Ara. 07, 2009 3:51 pm tarafından NURUM_NUR

» Avusturyadan kimsecikler yokmu yaa bende tanismak istiyorum yakinimdan birileriyle
ümitsiz ve çaresizim EmptyPtsi Ocak 05, 2009 10:27 am tarafından hayat41

» YARIŞMAYA KATILAN MASA RESİMLERİ(lutfen resimleri aynı başlıkta buradan paylaşalım)
ümitsiz ve çaresizim EmptyPerş. Ara. 25, 2008 11:49 pm tarafından pınkrose

» 18 ÇANKIRI
ümitsiz ve çaresizim EmptySalı Ara. 23, 2008 4:57 pm tarafından hayat41

» lalelerim sarardıı
ümitsiz ve çaresizim EmptyPtsi Ara. 22, 2008 10:23 am tarafından ayşe42

» COCUKLARIMIZA ELBISELER DIKELIMMI????? (DOGMAMIS COCUGUMA DON BICIYOM :)))))
ümitsiz ve çaresizim EmptySalı Ara. 16, 2008 8:18 pm tarafından devit

» PILOTUN EL BECERİLERİ
ümitsiz ve çaresizim EmptySalı Ara. 16, 2008 8:07 pm tarafından devit

» YAZ SERGİMİZDEN GÖRÜNTÜLER
ümitsiz ve çaresizim EmptySalı Ara. 16, 2008 8:05 pm tarafından devit

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 203 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 6:38 pm tarihinde online oldu.

ümitsiz ve çaresizim

+2
desibel
kadiş 35
6 posters
YazarMesaj
kadiş 35

kadiş 35

Kadın
İş/Hobiler : ev hanımı
Lakap : kadiş
Rep :
ümitsiz ve çaresizim Left_bar_bleue1 / 1001 / 100ümitsiz ve çaresizim Right_bar_bleue

ümitsiz ve çaresizim Empty
MesajKonu: ümitsiz ve çaresizim   ümitsiz ve çaresizim EmptyC.tesi Eyl. 27, 2008 9:13 pm

evet umutsuzum sanki bir boşluk beni içine çekiyor yaşımdan dolayımı acaba bebk sahibi olamıyorum ilaçlar igneler o kadar masraf boşa gidicek diye korkuyorum şimdilik eşime masraf çıkarmadım kendi takılarımla halletmeye çalıştım ama ellerimin yine boş kalmaısndan o kadar korkuyorumki kendime bile itiraf edemiyorum belkide kendimi kandırıyorum ama mücadelede etmedim dememek için yapıyorum belkide kendimi gerçekten çok çaresiz hissediyorum bu belirsizlik beni çok sarsıyor ama aileme karşı güçlü görünmek çok zor herşeyin bir rüya olmasını ne kadar çok isterdim ama gerçek .
dünya tatlısı bir kızım var beni seven bir eş ev araba istedigim herşeye sahip oldum zamanla ama bu içimdeki boşluk nedendir bilemiyorum şuan hayattan hiç bir zevk almıyorum kendi içimde bunalımdayım ama kontrolümüde kaybetmiyorum bir gün bu içimdeki sıkıntı dışarı naslı çıkar allah bilir büyük ihtimalle ya hasta olurum yada aglama krizine girerim heralde .
allahtan tek dilegim herşeyin yolunda gitmesini istiyorum hayırlısı olucaksa olsun....
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ümitsiz ve çaresizim   ümitsiz ve çaresizim EmptyC.tesi Eyl. 27, 2008 9:32 pm

hayırlısını dile cnm benim hiç kendini böle üzme allah sana güzeller güzeli bir kız vermiş ayrıca ikincisi olmayacak diye birşey yok sen yeterki moralini bozma ümitsizliğe kapılma tatlım umarım herşey senin ve eşinin duaları doğrultusunda olsun :drunken:
kadiş 35

kadiş 35

Kadın
Rep :
ümitsiz ve çaresizim Left_bar_bleue1 / 1001 / 100ümitsiz ve çaresizim Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ümitsiz ve çaresizim   ümitsiz ve çaresizim EmptyC.tesi Eyl. 27, 2008 10:55 pm

[color=blue[/color] canım karamsarlık degilde içimdeki boşlıgun sebebini bilemiyorum sanki zama ve herşey durdu benim için sanki bir rüyanın içindeyim birinin beni uyandırmasını bekliyorum herşeyin tabiki hayırlısını istiyorum sorun bebekte olmaya bilir benim galiba pskolojim bozuldu aslında içimize birşeyler atmamamız gerek hep ondan oluyor canım
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ümitsiz ve çaresizim   ümitsiz ve çaresizim EmptyPaz Eyl. 28, 2008 2:50 pm

nede olsa heyecanlı bir bekleyişe girdin böyle zamanlarda benimde içim boşalmış gibi olur bilmediğim bir sebepten kendi kendime batarım herşey batar geçer inşallah cnm üzme tatlı canını eşinden destek al birlekte aşılamayacak sorun dert yoktur ;)
kadiş 35

kadiş 35

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: ümitsiz ve çaresizim   ümitsiz ve çaresizim EmptyPaz Eyl. 28, 2008 4:13 pm

evet eşimde destek oluyor sagolsun ama buseferde olmassa artık kafama takmayacagım düşündükçe kızımıda eşimide ihmal ettigimi zannediyorum galiba birinin beni tutup şöyle birgüzel sarsması gerekiyormuş destekleriniz için sagolun arkadaşlarım.
kadiş 35

kadiş 35

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: ümitsiz ve çaresizim   ümitsiz ve çaresizim EmptyPtsi Eyl. 29, 2008 5:03 pm

lanet olsun sorumsuz doktorlara aşılama gününü hesaplamadan tedaviye başladılar ve tedavim boşa gitti aşılamam olmayacak bayramın 2 günü sabah olması gerkmiş ama kimseler yok hastanede özele gidin dediler izmirdeki bütün hastanelerde kimse yokmuş allahım deli olucam ya o işide biz yapacaksak ne anlamı kaldı o kadar acı çekmemin bugün 2 sefer ultrasona aldılar hemde her seferinde alltan oluyor mahfoluyorum ya aşşagısı yol geçen hanına döndü gelen bakıyor giden bakıyor birgün ben yatırcam o dr birini o masya ya ne zaman
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ümitsiz ve çaresizim   ümitsiz ve çaresizim EmptyCuma Ekim 03, 2008 3:52 pm

bak bir kizin varmis neden üzülüyorsun ki allah herseyin hayirlisini versin kalbini temiz tut
kadiş 35

kadiş 35

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: ümitsiz ve çaresizim   ümitsiz ve çaresizim EmptyPaz Ekim 12, 2008 10:36 pm

yarın adet tarihim beklemek çok zor tedaviden sonuç alamıyorum ama çabalamadanda olmuyor bakalım yarın neler olacak gerçi test yaptım negatifti yani pek ümidim yok
kadiş 35

kadiş 35

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: ümitsiz ve çaresizim   ümitsiz ve çaresizim EmptySalı Ekim 14, 2008 10:18 pm

evet yarın tedavime kaldıgım yerden devam ediyorum inşallah bu ay bir sonuç alırım
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ümitsiz ve çaresizim   ümitsiz ve çaresizim EmptyÇarş. Ekim 15, 2008 4:29 pm

kadiş 35 demiş ki:
evet yarın tedavime kaldıgım yerden devam ediyorum inşallah bu ay bir sonuç alırım

Kadişcim mutlu haberlerini bekliyoruz canım,dilertim herşey gönlünce olur dostuz
kadiş 35

kadiş 35

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: ümitsiz ve çaresizim   ümitsiz ve çaresizim EmptyPerş. Ekim 16, 2008 9:30 pm

teşekkür ederim canım biz burda kocaman bir aileyiz evet herşeyimi burada sizlerle paylaşmak beni çok mutlu ediyor insanın dostlarının arasında olması güven veriyor bana sagoln arkadaşlarım benim
kadiş 35

kadiş 35

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: ümitsiz ve çaresizim   ümitsiz ve çaresizim EmptyPerş. Ekim 16, 2008 9:30 pm

bebek bebek
desibel
KıRMıZı RuGaN TeaM
KıRMıZı RuGaN TeaM
desibel

Kadın
İş/Hobiler : Eğitimci-Bağlama çalmak, kitap okumak.
Lakap : *****
Rep :
ümitsiz ve çaresizim Left_bar_bleue999 / 100999 / 100ümitsiz ve çaresizim Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ümitsiz ve çaresizim   ümitsiz ve çaresizim EmptyCuma Ekim 17, 2008 12:59 am

Kadişçim çok kafana takınca da olmuyormuş diye duymuştum. Kendini rahat bırak bakalım neler olacak? Sana hayırlı bir bebek diliyorum en kısa zamanda... newbaby bebiko
gülo
üye
üye
gülo

Kadın
İş/Hobiler : elk.müh.
Lakap : gülo
Rep :

MesajKonu: Geri: ümitsiz ve çaresizim   ümitsiz ve çaresizim EmptyCuma Ekim 17, 2008 9:49 am

ahhh kadiççim her zaman söylediğim gibi şimdide söylüyorum.önce şu olumsuzlukları at kafandan ve elindekinin kıymetini bil.kızına dört elle sarıl.ya oda olmasaydı diye bir düşün.yersiz kuruntuları bırakıp oluruna bırak herşeyi.o zaman daha pozitif olacak herşey canım.üzme kendini. bebek
ayşe42
üye
üye
ayşe42

Kadın
İş/Hobiler : elişi
Lakap : ayşe
Rep :
ümitsiz ve çaresizim Left_bar_bleue150 / 100150 / 100ümitsiz ve çaresizim Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ümitsiz ve çaresizim   ümitsiz ve çaresizim EmptyCuma Ekim 17, 2008 10:03 am

canım sıkıntılaeının çaresi ALLAH ta ondan iste canım. kafayada takma bol bol dua et bendensin
kadiş 35

kadiş 35

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: ümitsiz ve çaresizim   ümitsiz ve çaresizim EmptyC.tesi Ekim 18, 2008 11:31 pm

[color=redcolo]evet kızlar söylediginiz herşey dogru elimdekinin kıymetini inanınki biliyorum zaten benim yaşam kaynagım kızım onu çok seviyorıum .
şu tedavim bitsin zaten üstüne düşmüyecegim fazla şimdi yarıda bırakmak istemiyorum elimden gelen herşeyi yapıcam sonrası allaha kalmış olursa bu işe en çok başak sevincek kardeş diye deli oluyor olsun bizim olmzssa dayısı yeni evlendi onun olur bizde severiz
herkese çok teşekkürler kızlar benim yanımda oldugunuz için biz evet bir aileyiz burada[/r]
kadiş 35

kadiş 35

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: ümitsiz ve çaresizim   ümitsiz ve çaresizim EmptyPaz Ekim 26, 2008 10:51 pm

selam arkadaşlar bugün aşılamam yapıldı inşallah tuttarda bende burdan güzel haberler veririm
pılot andaç
üye
üye
pılot andaç

Kadın
İş/Hobiler : uçmak
Lakap : cimcime
Rep :
ümitsiz ve çaresizim Left_bar_bleue999 / 100999 / 100ümitsiz ve çaresizim Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ümitsiz ve çaresizim   ümitsiz ve çaresizim EmptyPaz Ekim 26, 2008 10:54 pm

inşallah hayırlı haberler alırız senden canım newbaby dostuz
desibel
KıRMıZı RuGaN TeaM
KıRMıZı RuGaN TeaM
desibel

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: ümitsiz ve çaresizim   ümitsiz ve çaresizim EmptyPaz Ekim 26, 2008 10:55 pm

Kadişçim kalbimiz ve dualarımız seninle canım. Her şey gönlünce OLSUN... newbaby
nehirsu66
üye
üye
nehirsu66

Kadın
İş/Hobiler : ögrenci
Lakap : inatçı
Rep :
ümitsiz ve çaresizim Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ümitsiz ve çaresizim Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ümitsiz ve çaresizim   ümitsiz ve çaresizim EmptyPtsi Ekim 27, 2008 9:43 am

canım inşlh.olur yaa rabbim hayırlısını versin newbaby
kadiş 35

kadiş 35

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: ümitsiz ve çaresizim   ümitsiz ve çaresizim EmptySalı Ekim 28, 2008 11:14 pm

sagolun kızlar allah hepinizden razı olsun11 gün sonra belli olur ama nasıl geçicek bilemiyorum
kadiş 35

kadiş 35

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: ümitsiz ve çaresizim   ümitsiz ve çaresizim EmptyCuma Kas. 07, 2008 8:55 am

selam kızlar malesef dün aşılamanın sonucunu aldım negatif tutmamış hamile degilim şu sıralar fazla giremiyorum kan tahlilerim var hastanede oluyorum birde fındık var biliyorsunuz geçen gün buraya girmiş oyun oynarken pc anne mizik dinledim diyor nayse saglık olsun dünya tatlısı bir kızım var en azından herkese sevgiler öpüldünüz kızlar
desibel
KıRMıZı RuGaN TeaM
KıRMıZı RuGaN TeaM
desibel

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: ümitsiz ve çaresizim   ümitsiz ve çaresizim EmptyCuma Kas. 07, 2008 10:02 am

Umudunu yitirme Kadişçim. Olmasa da dert etme. Yaradan sana bir evlat vermiş hiç olmazsa. Bi de hiç olmayanları düşün cnm... sütbebesi
pılot andaç
üye
üye
pılot andaç

Kadın
İş/Hobiler : uçmak
Lakap : cimcime
Rep :

MesajKonu: Geri: ümitsiz ve çaresizim   ümitsiz ve çaresizim EmptyCuma Kas. 07, 2008 10:16 am

bu boşlığu dua ederek doldurabilirsin.Çünkü insanların inançları zayıfladığı zaman boşluğa düşüyorlar dostuz
kadiş 35

kadiş 35

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: ümitsiz ve çaresizim   ümitsiz ve çaresizim EmptySalı Kas. 11, 2008 4:00 pm

evet arkadaşlar bol bol dua ediyorum zaten bakalım şimdi dinlenmedeyim bakarsınız ansızın gelir minigim

ümitsiz ve çaresizim
1 sayfadaki 1 sayfası