KıRMıZı RuGaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AyrıcaLıkLı Olduğunuzu Hissedin..!!!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Ortaklar
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 2 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01, 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01, 1970

5712 Gündür yayındayız
2013 Konumuz var
5589 Mesaj gönderildi
139 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://kirmizirugan.yetkin-forum.com/u147
En son konular
» Almost as cut-price as download
ARTIK AĞLAMAYAN TÜM KADINLARA EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 8:05 pm tarafından Misafir

» MİLLETTTTTTTT NERDESİNİZZZZZZ
ARTIK AĞLAMAYAN TÜM KADINLARA EmptyPtsi Ara. 07, 2009 3:51 pm tarafından NURUM_NUR

» Avusturyadan kimsecikler yokmu yaa bende tanismak istiyorum yakinimdan birileriyle
ARTIK AĞLAMAYAN TÜM KADINLARA EmptyPtsi Ocak 05, 2009 10:27 am tarafından hayat41

» YARIŞMAYA KATILAN MASA RESİMLERİ(lutfen resimleri aynı başlıkta buradan paylaşalım)
ARTIK AĞLAMAYAN TÜM KADINLARA EmptyPerş. Ara. 25, 2008 11:49 pm tarafından pınkrose

» 18 ÇANKIRI
ARTIK AĞLAMAYAN TÜM KADINLARA EmptySalı Ara. 23, 2008 4:57 pm tarafından hayat41

» lalelerim sarardıı
ARTIK AĞLAMAYAN TÜM KADINLARA EmptyPtsi Ara. 22, 2008 10:23 am tarafından ayşe42

» COCUKLARIMIZA ELBISELER DIKELIMMI????? (DOGMAMIS COCUGUMA DON BICIYOM :)))))
ARTIK AĞLAMAYAN TÜM KADINLARA EmptySalı Ara. 16, 2008 8:18 pm tarafından devit

» PILOTUN EL BECERİLERİ
ARTIK AĞLAMAYAN TÜM KADINLARA EmptySalı Ara. 16, 2008 8:07 pm tarafından devit

» YAZ SERGİMİZDEN GÖRÜNTÜLER
ARTIK AĞLAMAYAN TÜM KADINLARA EmptySalı Ara. 16, 2008 8:05 pm tarafından devit

Kimler hatta?
Toplam 13 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 13 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 203 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 6:38 pm tarihinde online oldu.

ARTIK AĞLAMAYAN TÜM KADINLARA

4 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

ARTIK AĞLAMAYAN TÜM KADINLARA Empty
MesajKonu: ARTIK AĞLAMAYAN TÜM KADINLARA   ARTIK AĞLAMAYAN TÜM KADINLARA EmptyCuma Ekim 24, 2008 2:08 pm

Kadınlar her şeye ağlayabilir.Bir şarkıya,bir filme…Ama kadını yürekten ağlatmak zordur. Eğer bir kadın yürekten ağlıyorsa, ağlatan onun yüreğine ulaşmış demektir.
Kadını ağlatan erkek,kıymet bilmemiş olacak ki ; koca bir yumruk gelir oturur boğazına kadının. Yutkunamaz, nefes alamaz; çünkü o koca yumruk acıtır kadını.
Çoğu kadın ağlamayacağım demiştir içinden.Ancak engel olamamıştır.Yine ağlamıştır , hem de çok ağlamıştır.
Aziz Nesinnin de dediği gibi kadın gidene ağlamaz.Ağladığı şey kalbine verilen hasar yüzünden duyduğu acıdır. Ama her damla, daha çok kadın yapar kadınları. Her damla bir derstir çünkü.
Zaman geçtikçe kadınlar insanlara değil,kendilerine sarılmaya öğrenirler.en yakın dostları kendileridir.
Çok ağlayan kadınlar, bir çok şeyden vazgeçen kadınlardır aslında. Her damla olgunlaştırır kadınları evet ama olgunlaştıkça o safça inandıkları aşk gerçeği onların gözünde küçülür. Küçüldükçe değerini yitirir ve işte o zaman kendilerine sarılıp, yeni bir kadın yaratırlar kendilerinden.
Kariye peşinde olan o kadar çok kadın var ki günümüzde.Güçlü, yenilmez, mağrur ve aşka inanmayan... Bu kadınların yüreğinden o kadar çok parça koparıldı ki,o kadar çok ağladılar ki.Ve sonunda kendilerine sarılmayı öğrendiler.
Çünkü biliyorlar ki sarıldıkları adamlar onları hak etmedi; hem de hiçbir zaman! Hep bir çıkarları oldu sarıldıkları adamların.
Etrafınızda yürekten ağlayan bir kadın varsa bilin ki olgunlaşıyordur.

Bilin ki, gerçekleri kabul etmeye başlamıştır.
Bilin ki, artık aşkın olmadığına inanmıştır.
Bilin ki, sarılacak tek bir doğrusu kalmıştır.
O da kim, ne diye sormayın artık. Çok ağlayan kadınlar, eninde sonunda kendilerine sarılırlar çünkü!

Artık ağlayamayan tüm kadınlara…
ayşe42
üye
üye
ayşe42

Kadın
İş/Hobiler : elişi
Lakap : ayşe
Rep :
ARTIK AĞLAMAYAN TÜM KADINLARA Left_bar_bleue150 / 100150 / 100ARTIK AĞLAMAYAN TÜM KADINLARA Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ARTIK AĞLAMAYAN TÜM KADINLARA   ARTIK AĞLAMAYAN TÜM KADINLARA EmptySalı Kas. 11, 2008 11:38 am

canım ben pek ağlamam sadece şehitlerimize bide çocuklarımla ilgili durumlarda ağlarım kalbim taşlaştı şok
baş_belası
üye
üye
baş_belası

Kadın
İş/Hobiler : muhasebe
Lakap : bela
Rep :
ARTIK AĞLAMAYAN TÜM KADINLARA Left_bar_bleue999 / 100999 / 100ARTIK AĞLAMAYAN TÜM KADINLARA Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ARTIK AĞLAMAYAN TÜM KADINLARA   ARTIK AĞLAMAYAN TÜM KADINLARA EmptyÇarş. Kas. 12, 2008 4:15 pm

işte tam o ben bana kalk buraya otur deseler hüngürr hüngür ağlarım yaa bu huyumdan nefret ediyorum tutamıyorum kendimi iyi bişi olsa gene ağlarım en çok da eşim yüzünden ağlıyorummm ayvacı ama genede seviyorum :)
Ad-Minella
Kraliçe
Kraliçe
Ad-Minella

Kadın
Rep :
ARTIK AĞLAMAYAN TÜM KADINLARA Left_bar_bleue999 / 100999 / 100ARTIK AĞLAMAYAN TÜM KADINLARA Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ARTIK AĞLAMAYAN TÜM KADINLARA   ARTIK AĞLAMAYAN TÜM KADINLARA EmptyÇarş. Kas. 12, 2008 5:18 pm

Kendimden çok şey buldum bu Yazıda ..
Ağlamayan bir kadın olarak..
http://kirmizirugan.yetkinforum.com
desibel
KıRMıZı RuGaN TeaM
KıRMıZı RuGaN TeaM
desibel

Kadın
İş/Hobiler : Eğitimci-Bağlama çalmak, kitap okumak.
Lakap : *****
Rep :

MesajKonu: Geri: ARTIK AĞLAMAYAN TÜM KADINLARA   ARTIK AĞLAMAYAN TÜM KADINLARA EmptyÇarş. Kas. 12, 2008 7:53 pm

Çok güzel bir yazı. Öz ağlamazsa göz ağlamaz derler ya. Bu yazı aynen öyle işte. ıı ııh

ARTIK AĞLAMAYAN TÜM KADINLARA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GEL ARTIK EYY CAN .....